Novogodisnji Poklon - preko 130 zvucnih efekata

Diskusije o filmmakingu: Snimanje, Montaža, Preprodukcija, Produkcija, Postprodukcija, Efekti, Muzika, Zvučni efekti, Gluma, Animacija, Rasveta itd. Takmičenja i festivali...

Moderatori: Video Majstor, Goja

Opis foruma
- Diskusije o filmmakingu: Snimanje, Montaža, Preprodukcija, Produkcija, Postprodukcija, Efekti, Muzika, Zvučni efekti, Gluma, Animacija, Rasveta, Scenografija, Kostimografija itd.
- Festivali i takmičenja
Molimo vas da, ako saznate za neko filmmaking takmičenje ili festival, pokrenete temu o tome, u ovoj rubrici.

---
- Za prikaze vaših gotovih radova ili prezentaciju vaših sposobnosti koristite forum "Filmmakeri - predstavljanje i radovi"
- U vezi scenarija koristite forum "Scenario"

Novogodisnji Poklon - preko 130 zvucnih efekata

Postod prijateljv » 17.12.2014 17:45

Ja se "ne bakcem" sa ovim ali eto,mozda ce nekome koristiti...
"A Sound Effect" sajt daje novogodisnji poklon - (naravno potpuno besplatno) preko 130 zvucnih efekata : "Over 130 sound effects for free. 2 GB when uncompressed, or about 1.5 hours worth of sounds! "

http://www.asoundeffect.com/get-free-sound-effects/

Treba da upisete neki (nickname) i mail na koji ce Vam poslati link za preuzimanje.E sada,da li ovaj poklon ("valja nesto"),korisnici koji se bave sa ovakvim stvarima mogu da posete gornji link i pogledaju o cemu se radi,pozz...
prijateljv
Član foruma
 
Postova:  192
Pridružio se:  25.01.2011 18:56

Re: Novogodisnji Poklon - preko 130 zvucnih efekata

Postod Video Majstor » 20.12.2014 4:19

Hvala za obavest! :)

Ja sam skinuo i potvrđujem da radi kako je napisano. :good:
Kolekcija zvučnih efekata je dosta dobra. U pitanju su uglavnom zvukovi koji oslikavaju različita okruženja, prirodna i veštačka. Pošto ja imam mnoge kolekcije vidim da je ovo jedna od možda najvećih besplatnih kolekcija. I ima nekakvih zvukova koji su retkost na primer, lomljenje leda, hod po snegu itd...

Najbitnije od svega da je besplatno tako da ako to upotrebljavate u vašem videu nećete imati problema sa YouTube-om (pošto se inače dešava da obrišu video sa ako je u njemu korišćen zvuk bez dozvole) na primer.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Novogodisnji Poklon - preko 130 zvucnih efekata

Postod croftnelson » 15.01.2016 9:11

As a software engineer, I always receive E-mails from worried people who want to know if they can recover lost data from Android. In fact, it's just a piece of cake. There are a lot of data tool on Android apps store, and with one of them like Android Data. RecoveryRecoveryAndroid, they can retrieve deleted photos from Samsung. But I still highly recommend doing backup regularly via Android Transfer, because you cannot guarantee your lost data will always been find back each time.
croftnelson
Novi član
 
Postova:  1
Pridružio se:  11.01.2016 10:06

Vrati se na Filmmaking - generalno

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju

cron