Pomoc

Programi, Alati, Formati, Podešavanja, Konvertovanje, Enkodiranje, Mux, Demux, Remux, DVD authoring, Blu-ray Disc authoring, Rad sa subtitlovima, Zvukom (audiom)...

Moderatori: Video Majstor, djyova, prijateljv, Ilidan

Opis foruma
- Programi, Alati, Plejeri...
- Kodeci, Filtri, Podešavanja, Analiza...
- DVD authoring, Blu-ray Disc authoring...
- Rad sa subtitlovima, Ustimavanje subtitlova, Prevodjenje...
- Video kompresija, Formati, Konvertovanje, Enkodiranje, Mux, Demux, Remux...
- Obrada zvuka (audio), Muzički programi...
...itd.

Pomoc

Postod jonika » 20.11.2012 2:36

Ima li neko da moze da mi da serial number za Adobe After Effects CS6. I ako neko zna da radi u programu voleo bih da mi se javi radi pomoci. U napred hvala.....
jonika
Novi član
 
Postova:  2
Pridružio se:  20.11.2012 2:30

Re: Pomoc

Postod Video Majstor » 21.11.2012 16:19

Dobrodošao! :drinks:

Sam "serial number" za Adobe After Effects CS6 vam neće pomoći jer svaka verzija programa ima neki svoj način instalacija i eventualno serial koji je ograničen baš za tu verziju. Potreban vam je ceo program zajedno sa serialom koji provereno radi.

javiću ti se na privatnu poruku.

Trenutno, preporučujem Adobe After Effects CS5.5 (mala razlika u odnosu na CS6) koji se instalira lakše i provereno radi. A kasnije uvek možete instalirati i CS6 ako se pojavi neka verzija koja se lako instalira...

I ako neko zna da radi u programu voleo bih da mi se javi radi pomoci.
Savet: ne očekuj da će ljudi samo nuditi pomoć, nego kreni da radiš i kada počneš i zapneš negde traži pomoć za taj konkretan problem, ili za početničke tutorijale...
Pokušaću ovih dana da postavim jednu temu sa tutorijalima za Adobe After Effects
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Pomoc

Postod jonika » 21.11.2012 16:32

Hvala...
jonika
Novi član
 
Postova:  2
Pridružio se:  20.11.2012 2:30

Vrati se na Video softver i Video kompresija

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju

cron