Đole - maneken s Plavinca

Radovi, Predstavljanja, Portfolio, Komentarisanje...

Moderatori: Video Majstor, djyova

Opis foruma
Na hiljadu ljudi ima najmanje jedan koji se zanima za Filmmaking. To znači da samo u Srbiji ima najmanje deset hiljada filmmakera ili onih koji žele da to postanu. Na žalost, do sada je bilo tako da se medjusobno jedva i poznaju. Saradnje veoma malo. Pokazivanja svojih radova javnosti, još manje.
Verovatno najveći problem je bio to što skoro uvek čitav filmmaking proces obavlja samo jedna osoba. Pošto niko nije savršen i talentovan za sve i radovi su patili od nedostataka u nekim aspektima.
Jedan od ciljeva ovog foruma je da to promenimo nabolje. Da bude pogodno mesto okupljanja domaćih filmmakera.

Za filmmakere i sve koji žele da vide njihove radove smo osmislili ovaj forum "Filmmakeri - predstavljanje i radovi" gde možete prikazati javnosti vaše radove, predstaviti se, prikazati svoje sposobnosti i saznati za druge filmmakere. Nadamo se da će, pored upoznavanja, vremenom doći do saradnji, okupljanja ekipa, timova, sve većeg broja radova i sve većeg kvaliteta.

Svim filmmakerima želimo mnogo uspeha!

Đole - maneken s Plavinca

Postod kovin_pictures » 29.04.2011 20:21

Šaljivi dokumentarac o "najpoznatijem" manekenu današnjice :)

kovin_pictures
Član foruma
 
Postova:  7
Pridružio se:  08.09.2010 19:08

Re: Đole - maneken s Plavinca

Postod Video Majstor » 30.04.2011 14:13

Dobrodošao! :drinks:

Kod mene neća da prikaže video. Piše nešto u stilu da zbog copyright sadržaja nije dostupan u mojoj zemlji. Verovatno moram podesiti U Control Panel > regional and languahge settings... Sada mi je podešeno na UK... kasnije ću.

Možda je potrebno izmeniti nešto u vezi muzike u tom videu pa da bude oslobodjen od tih ograničenja.

p.s.
Kasnije ću prokomentarisati film kada podesim to...
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Đole - maneken s Plavinca

Postod Video Majstor » 24.02.2012 16:06

Ja sam do sada pokušao na bar 5 različitih kompjutera i sa različitih internet provajdera da pogledam ovaj film ali jednostavno neće da ga prikaže. :(

kovin_pictures, predlažem da film uploaduješ na neki drugi sajt na primer na Vimeo ili da ga okačiš recimo na www.mediafire.com pa da nam pošalješ link. Šteta je da niko ne može da ga pogleda!
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Đole - maneken s Plavinca

Postod kovin_pictures » 09.07.2012 0:29

Video Majstor je napisao:Ja sam do sada pokušao na bar 5 različitih kompjutera i sa različitih internet provajdera da pogledam ovaj film ali jednostavno neće da ga prikaže. :(

kovin_pictures, predlažem da film uploaduješ na neki drugi sajt na primer na Vimeo ili da ga okačiš recimo na http://www.mediafire.com pa da nam pošalješ link. Šteta je da niko ne može da ga pogleda!


Sada bi trebalo da može :)
kovin_pictures
Član foruma
 
Postova:  7
Pridružio se:  08.09.2010 19:08

Vrati se na Filmmakeri - predstavljanje i radovi

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju

cron