Sansa za sve! Pripreme za novi film

Radovi, Predstavljanja, Portfolio, Komentarisanje...

Moderatori: Video Majstor, djyova

Opis foruma
Na hiljadu ljudi ima najmanje jedan koji se zanima za Filmmaking. To znači da samo u Srbiji ima najmanje deset hiljada filmmakera ili onih koji žele da to postanu. Na žalost, do sada je bilo tako da se medjusobno jedva i poznaju. Saradnje veoma malo. Pokazivanja svojih radova javnosti, još manje.
Verovatno najveći problem je bio to što skoro uvek čitav filmmaking proces obavlja samo jedna osoba. Pošto niko nije savršen i talentovan za sve i radovi su patili od nedostataka u nekim aspektima.
Jedan od ciljeva ovog foruma je da to promenimo nabolje. Da bude pogodno mesto okupljanja domaćih filmmakera.

Za filmmakere i sve koji žele da vide njihove radove smo osmislili ovaj forum "Filmmakeri - predstavljanje i radovi" gde možete prikazati javnosti vaše radove, predstaviti se, prikazati svoje sposobnosti i saznati za druge filmmakere. Nadamo se da će, pored upoznavanja, vremenom doći do saradnji, okupljanja ekipa, timova, sve većeg broja radova i sve većeg kvaliteta.

Svim filmmakerima želimo mnogo uspeha!

Sansa za sve! Pripreme za novi film

Postod sergo-s » 21.06.2011 23:57

Pozdrav svima. danas sam resio da snimim jedan film,i to pravi film! ja sam Srdjan inace zivim u Swed. i ovde hocu to das se uradi. ideja filma je o jednom narkomanu koji nije 100% zavistan od narkotika nego voli sve da koristi pa i pice u neogranicenim kolicinama. zbog toga dolazi u neugodne situacije a najvise sa sa zenskama.on trazi devojku ali kad se nadrogira zajebe stavar a uvek nadje lepe zenske,a kad je normalan malo je stidljiv. film je komedija,nisko budzetni ,snimao bi se u stockholmu i mozda neke scene u srbiji.

Ovde sam napravio neke flajere i delim po gradu, trazim potencijalne glumce koi odgovaraju moim zamislima i koi naravno nebi trazili puno.
Ako imate neku ideju,iskustvo u pisanju scenarija,mozda cak i iskustvo u reziranju, javitese!
Voleo bih sto vise predloga i sugestija, naravno sve sto je realno a da ne kosta puno.

[email protected]
sergo-s
Novi član
 
Postova:  1
Pridružio se:  05.06.2011 19:09

Re: Sansa za sve! Pripreme za novi film

Postod Video Majstor » 22.06.2011 5:13

Dobrodošao! :drinks:

Zvuči zanimljivo pogotovo ako ste inicijator sa dosta volje.
Ja sam zainteresoavn za scenario da pomognem ili da napišem. Zanima me za sada da li je rad na ovomu počeo? I ako je počeo, da li nekakav scenario vec postoji?

Tema nija bas bezazlena. Izazov je i za glumce i za scenariste. Medjutim ja sam iz jednog drugog razloga planirao da se upustim u scenario na slicnu temu pa mi se ovo uklapa...


p.s.
Videću još koja rubriika je najbolja za ovu temu pa ću možda premestiti...
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Sansa za sve! Pripreme za novi film

Postod bastovan » 10.07.2011 2:35

vrlo rado bih pomogao oko scenarija, ali nazalost meni je komedija najlosija, zapravo, nepostojeca tacka. ako je neophodna pomoc oko formatiranja scenarija, tu bih mogao da pomognem kad bude bio zavrsen...
bastovan
Član foruma
 
Postova:  18
Pridružio se:  31.05.2011 23:05

Re: Sansa za sve! Pripreme za novi film

Postod Goja » 10.07.2011 10:47

Pozdrav
podržavam ideju i mislim da je odlična.Ako mogu nekako da pomognem reci.
Moj predlog je da se prvo uradi kostur scenarija a potom da se razrade dijalozi.U razradi dijaloga bi mogli neki forumaši odavde da daju svoj doprinos pogotovu ako se radi o srbinu u švedskoj
dakle malo slenga malo domaćeg humora da se ubaci u dijaloge.
pozzz
Goja
Član foruma
 
Postova:  145
Pridružio se:  01.10.2010 13:23

Vrati se na Filmmakeri - predstavljanje i radovi

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju

cron