Nesto i od nas

Radovi, Predstavljanja, Portfolio, Komentarisanje...

Moderatori: Video Majstor, djyova

Opis foruma
Na hiljadu ljudi ima najmanje jedan koji se zanima za Filmmaking. To znači da samo u Srbiji ima najmanje deset hiljada filmmakera ili onih koji žele da to postanu. Na žalost, do sada je bilo tako da se medjusobno jedva i poznaju. Saradnje veoma malo. Pokazivanja svojih radova javnosti, još manje.
Verovatno najveći problem je bio to što skoro uvek čitav filmmaking proces obavlja samo jedna osoba. Pošto niko nije savršen i talentovan za sve i radovi su patili od nedostataka u nekim aspektima.
Jedan od ciljeva ovog foruma je da to promenimo nabolje. Da bude pogodno mesto okupljanja domaćih filmmakera.

Za filmmakere i sve koji žele da vide njihove radove smo osmislili ovaj forum "Filmmakeri - predstavljanje i radovi" gde možete prikazati javnosti vaše radove, predstaviti se, prikazati svoje sposobnosti i saznati za druge filmmakere. Nadamo se da će, pored upoznavanja, vremenom doći do saradnji, okupljanja ekipa, timova, sve većeg broja radova i sve većeg kvaliteta.

Svim filmmakerima želimo mnogo uspeha!

Nesto i od nas

Postod georgije » 10.10.2010 13:08

Mi smo ekipa iz Kraljeva..Radimo reklame,spotove..uglavnom low budget...ali trudimo se da bude pristojno..nas nekoliko je skolovano za ovaj posao, mada mislim da ponekad to nije presudno, narocito gledajuci radove na ovom forumu...
SVE POHVALE ZA OVAJ SAJT I FORUM - Narocito iz razloga sto je prisutna ozbiljnost u postavljenim radovima jer je to jedan od glavnih uslova (plus razni vidovi edukacije)da se postane profesionalac u svom poslu..
Pozdrav..evo i nekih radova...
http://www.youtube.com/user/georgijeistok?feature=mhsn
georgije
Član foruma
 
Postova:  7
Pridružio se:  10.10.2010 12:23

Re: Nesto i od nas

Postod Video Majstor » 10.10.2010 17:11

Dobrodosao! :drinks:
Hvala na komplimentima!

Radovi su vam odlicni! Gledao sam ih jos ranije. Reklame jednostavne a ipak im nista ne nedostaje...
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Nesto i od nas

Postod Goja » 10.10.2010 17:22

Bravo majstori odlično zaista
bolje da kažem šta mi se ne sviđa nego šta mi se sviđa lakše je.
Jedino reklama za compijuter sop me nije impresionirala al ne zbog tehničkih ne dostataka već idejno
ostalo je odlično zaista svaka vam čast lepo to vi radite.
jel to sve u premijeru rađeno?
koju kameru koristite i koje programe?
Goja
Član foruma
 
Postova:  145
Pridružio se:  01.10.2010 13:23

Re: Nesto i od nas

Postod georgije » 10.10.2010 20:37

Premijer, ali vise After Effects...Kamera i nije neka - SONY 170,ali izgleda bolje jer smo radili korekciju boja i neka ''pojacanja'' slike, takodje u Afteru
georgije
Član foruma
 
Postova:  7
Pridružio se:  10.10.2010 12:23

Vrati se na Filmmakeri - predstavljanje i radovi

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju

cron