Povezivanje kucnog bioskopa sa tv i lap topom

Video uređaji, oprema, kućni multimedia uređaji, uređenje kućnog bioskopa, media centar, umrežavanje...

Moderator: Video Majstor

Opis foruma
- video uređaji, televizori, kamere, fotoaparati...
- kablovi, adapteri, oprema...
- kompjuterske komponente za video...
- profesionalni uređaji i oprema...
- kućni multimedija uređaji, plejeri, zvučnici...
- multimadija gadžeti (zanimljive male naprave)...
- mobilni telefoni i prenosni uređaji sa multimedijalnim mogućnostima...
- media centar, uređenje kućnog bioskopa...
- umrežavanje, povezivanje, kućna mreža...

Povezivanje kucnog bioskopa sa tv i lap topom

Postod Grnca » 11.06.2017 18:44

Postovani,
Potrebna mi je pomoc...Kupio sam skoro kucni bioskop LG 4530-5.1.Od prikljucka ima ulaze za zvucnike,antenu,hdmi i audio-video cinceve.Prikljucen mi je na tv JVS SMART koji ima 2x hdmi,optic.OUT,SPDIF,VGA,SIDEAF i USB.Uredjaji su mi spojeni hdmi kablom i audio-video cincevima.Kada preko plejera pustim film ili muziku,zvuk je odlican,ali kada zelim da pustim nesto preko interneta,odnosno tv ili lap topa rade samo 2 leva zvucnika,centalni i subwoofer.Ostala 2 zvucnika ne rade.Posto filmove na disku slabo ko gleda,uglavnom se sve gleda preko interneta,voleo bih da znam da li postoji neki kabl koji bi mi omogucio gledanje i slusanje muzike na tv preko interneta u sistemu 5.1,odnosno da rade svi zvucnici.
Unapred se zahvaljujem na odgovoru!
Grnca
Novi član
 
Postova:  1
Pridružio se:  11.06.2017 18:08

Re: Povezivanje kucnog bioskopa sa tv i lap topom

Postod Ivan » 30.06.2017 19:22

Grnca je napisao:Postovani,
Potrebna mi je pomoc...Kupio sam skoro kucni bioskop LG 4530-5.1.Od prikljucka ima ulaze za zvucnike,antenu,hdmi i audio-video cinceve.Prikljucen mi je na tv JVS SMART koji ima 2x hdmi,optic.OUT,SPDIF,VGA,SIDEAF i USB.Uredjaji su mi spojeni hdmi kablom i audio-video cincevima.Kada preko plejera pustim film ili muziku,zvuk je odlican,ali kada zelim da pustim nesto preko interneta,odnosno tv ili lap topa rade samo 2 leva zvucnika,centalni i subwoofer.Ostala 2 zvucnika ne rade.Posto filmove na disku slabo ko gleda,uglavnom se sve gleda preko interneta,voleo bih da znam da li postoji neki kabl koji bi mi omogucio gledanje i slusanje muzike na tv preko interneta u sistemu 5.1,odnosno da rade svi zvucnici.
Unapred se zahvaljujem na odgovoru!
Ivan
 

Vrati se na Video hardver i kućni media centar

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju