Utisak

Ako želite, napišite vaš utisak o ovom sajtu

Moderator: Video Majstor

Opis foruma
Ako želite, napišite vaš utisak o ovom sajtu

Neke od njih ćemo možda odabrati za naslovnu stranu

Re: Utisak

Postod kadetoni » 13.09.2014 23:53

Ja takođe, kao što se vidi, mnogo volim filmove. :)
Gledam prosečno 3 filma nedeljno, i opet ima mnogo, čak veoma poznatih, filmova koje nisam odgledao.
Već sam video da ću morati da odgledam nekoliko koje si danas preporučio u riubrici Liste filmova


Bilo bi mi drago da ti se svide neki preporučeni filmovi pa da ti se tako bar malo odužim za konzumiranje tvog truda. Ja sam u retro fazonu što bi mi sin rekao "dinosaurus" ali vrsta koja nadam se još nije izumrla i ne volim da puno rizikujem sa novim filmovima, radije bi da sačekam da vreme uradi svoje ( pa i za kiseli kupus treba vremena :)
Radujem se našem daljnjem druženju :clapping:
kadetoni
Član foruma
 
Postova:  41
Pridružio se:  04.02.2014 0:06

Re: Utisak

Postod Video Majstor » 17.09.2014 0:37

Naravno :)

Eh zaboravih da pomenem,
kadetoni je napisao:Nemam veštine iz video oblasti i sve se svelo na snimanje klinaca za kućnu arhivu
ovde imaš savete za kućni video za početnike: http://www.videomajstor.com/filmmaking- ... holivudski
nije zahtevno to su samo najosnovnije stvari koje mogu odmah da se primene bez velikog truda.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Utisak

Postod kadetoni » 17.09.2014 23:39

Hvala za "putokaz". Pročitao sam tu temu i sasvim je o.k. Nešto sam znao, nešto nevešto primenjivao ali za "Zlatni sat" (The golden hour) nisam znao. :dash2: Biće ovde još štošta da naučim. Sad prelistavam dalje, tek sam na početku. :heat:
kadetoni
Član foruma
 
Postova:  41
Pridružio se:  04.02.2014 0:06

Re: Utisak

Postod FrankieL » 25.08.2015 11:04

Volim ove emotikone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :agree: :bb: :blush: :clapping: :bye2: :dance2: :cray: :dash2: :bad: :give_heart: :gamer2: :good: :drinks: :hi: :lol: :sarcastic: :shout: :sarcastic_hand: :scare3: :yahoo: :winner: :wacko2: :unknown: :sorry: :swoon2: :training1:

oni su najbolji

I love these emoticons/smilies!!!!!!!!!! They are the best
FrankieL
Novi član
 
Postova:  1
Pridružio se:  24.08.2015 18:03

Re: Utisak

Postod soha » 16.11.2016 18:09

Pozzz.
Najbolje mjesto za nauciti mnogo stvari. Svaka cast na ideji i nesebicnom djeljenju znanja.
soha
Novi član
 
Postova:  1
Pridružio se:  16.11.2016 18:02
Prethodni

Vrati se na Knjiga utisaka

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost