PHILIPS DVD3580/58

Video uređaji, oprema, kućni multimedia uređaji, uređenje kućnog bioskopa, media centar, umrežavanje...

Moderator: Video Majstor

Opis foruma
- video uređaji, televizori, kamere, fotoaparati...
- kablovi, adapteri, oprema...
- kompjuterske komponente za video...
- profesionalni uređaji i oprema...
- kućni multimedija uređaji, plejeri, zvučnici...
- multimadija gadžeti (zanimljive male naprave)...
- mobilni telefoni i prenosni uređaji sa multimedijalnim mogućnostima...
- media centar, uređenje kućnog bioskopa...
- umrežavanje, povezivanje, kućna mreža...

PHILIPS DVD3580/58

Postod zorba2907 » 20.08.2015 12:05

Od pocetka koriscenja ovog DVD-a imali smo problem koji se manifestovao tako sto, ali ne uvek, kad se bilo koji uredjaj u stanu ukljuci ili iskljuci, nestane samo slika na par sekundi, zvuk se cuje..dok je bio u garanciji 2 puta sam ga nosio u servis, uvek su ga vracali sa izvestajem da je po njima sve u redu. Savetovali su me razni ljudi, te okreni viljuske kucnih aparata kontra, te izvadi kabl dvd-ja iz struje na par minuta pa vrati i sl..medjutim on je po nekom neshvatljivom sablonu ili radio kako treba bez prekida ili je bilo dovoljno da neko upali ili ugasi svetlo, on bi gubio sliku na par sekundi..ili okretanje prekidaca na sporetu, iako uopste ne idu preko istog osiguraca i sl. A da ne spominjem paljenje i gasenje klime dok je u modu Dry...
Navikli smo vec na smetnje tog tipa, kad juce je poceo, bez razloga tj.bez ukljucivanja drugih uredjaja, da se na svakih 1-2min desava isto, a zatim i da se slika pojavi na sekund, a da sledecih 10tak sek nema slike uopste..menjao sam HDMI kabl koji povezuje dvd sa tv, menjao USB sa drugacijim sadrzajima, na kraju je tako blinkao i kad je samo meni sa sadrzajem na USB na ekranu... Pokusao sam i da nadjem noviji firmware na netu i da ga update-jem (iako je podrska Philpsa jako slaba i "najnoviji" firmware je iz 2010), ali nece da ocita sa usb...
Da li imate ideju sta mu je ? :(
zorba2907
Novi član
 
Postova:  1
Pridružio se:  20.08.2015 11:37

Vrati se na Video hardver i kućni media centar

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju