pomoc oko prodaje

off-topic - Sve što inače nema veze sa temom sajta

Moderatori: Video Majstor, Goja, djyova, prijateljv, Ilidan, kadetoni

Opis foruma
off-topic - Sve što inače nema veze sa temom sajta

Ovde možete pričati o bilo čemu što nema veze s videom.

Takodje, ako ne znate u koju temu da postavite pitanje, postavite ovde pa ćemo premestiti u odgovarajući forum.

pomoc oko prodaje

Postod dannyd » 17.06.2017 12:41

Pozdrav ljudi, mislio sam da rasprodam neke stvari koje vise ne koristim pa mi treba pomoc koliko para da trazim za ovo...

Muzicki stub, ne moze da se zatvori ovo za cd, inace kad se zatvori radi normalno.
Slika

Neki cd plejer Roadstar, pusta i mp3
Slika

Vufer Samsung od dvd-a, nikad upaljen
Slika

Pioneer zvucne kutije, 40w
Slika


Kablovi su po 10m
Slika
Slika
dannyd
Član foruma
 
Postova:  37
Pridružio se:  04.10.2010 16:49

Re: pomoc oko prodaje

Postod Video Majstor » 17.06.2017 18:38

Moraš da se ravnaš prema cenovnicima iz oglasa. I onda zavisno koliko dugo si voljan da čekaš kupce, moraš ili da spustiš cenu na manje od toga ili da duže čekaš.

Muzicki stub, ne moze da se zatvori ovo za cd, inace kad se zatvori radi normalno.

Ja treba da prodam identičan takav polovan koji ima isto takav problem sa gornjim poklopcem. :)

Sudeći prema cenama polovnih PC zvučnika koji su slabiji od tog stuba i prema cenama nekih velikih polovnih stubova po pijacama, poprilično sam siguran da je cena između 30 i 60 evra.

Neki cd plejer Roadstar, pusta i mp3
Jako teško je nešto da se dobije za njih jer ima gomila DVD plejera koji su jeftini i opet nemaju kupaca. A teško da nekome ko ima te audio komponete da mu baš ta nedostaje. Ukoliko ti nije stalo da ko zna koliko čekaš kupca, stavi na limundo aukciju pa koliko dobiješ. Preporučujem da aukciju pokrećeš tako da ističe nedeljom naveče.

Vufer Samsung od dvd-a, nikad upaljen
Pioneer zvucne kutije, 40w
Mislim da zvučnike nije problem prodati, ravnaj se prema cenama iz oglasa.

Kablovi su po 10m
Ako nećeš da ih poklanjaš, stavi na kupindo bez očekivanja da se brzo proda.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: pomoc oko prodaje

Postod dannyd » 17.06.2017 21:08

Video Majstor je napisao:Moraš da se ravnaš prema cenovnicima iz oglasa. I onda zavisno koliko dugo si voljan da čekaš kupce, moraš ili da spustiš cenu na manje od toga ili da duže čekaš.

Muzicki stub, ne moze da se zatvori ovo za cd, inace kad se zatvori radi normalno.

Ja treba da prodam identičan takav polovan koji ima isto takav problem sa gornjim poklopcem. :)

Sudeći prema cenama polovnih PC zvučnika koji su slabiji od tog stuba i prema cenama nekih velikih polovnih stubova po pijacama, poprilično sam siguran da je cena između 30 i 60 evra.

Neki cd plejer Roadstar, pusta i mp3
Jako teško je nešto da se dobije za njih jer ima gomila DVD plejera koji su jeftini i opet nemaju kupaca. A teško da nekome ko ima te audio komponete da mu baš ta nedostaje. Ukoliko ti nije stalo da ko zna koliko čekaš kupca, stavi na limundo aukciju pa koliko dobiješ. Preporučujem da aukciju pokrećeš tako da ističe nedeljom naveče.

Vufer Samsung od dvd-a, nikad upaljen
Pioneer zvucne kutije, 40w
Mislim da zvučnike nije problem prodati, ravnaj se prema cenama iz oglasa.

Kablovi su po 10m
Ako nećeš da ih poklanjaš, stavi na kupindo bez očekivanja da se brzo proda.


Hvala na odgovoru, zaboravio sam da kazem da sam iz CG tako da necu moci da prodajem na kupindu i limundu...Ako mozes samo okvirne cijene za svaku od ovih stvari pojedinacno, u eurima, samo da imam to kao pocetnu cijenu za oglas, pa sto se proda proda...
dannyd
Član foruma
 
Postova:  37
Pridružio se:  04.10.2010 16:49

Vrati se na Svaštara

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju

cron