NOVA TIPKOVNIACA I MIŠ ZA PC

off-topic - Sve što inače nema veze sa temom sajta

Moderatori: Video Majstor, Goja, djyova, prijateljv, Ilidan, kadetoni

Opis foruma
off-topic - Sve što inače nema veze sa temom sajta

Ovde možete pričati o bilo čemu što nema veze s videom.

Takodje, ako ne znate u koju temu da postavite pitanje, postavite ovde pa ćemo premestiti u odgovarajući forum.

NOVA TIPKOVNIACA I MIŠ ZA PC

Postod NENA » 08.10.2013 18:32

Poštovani,


molim da mi odgovorite obzirom da sam starija gđa i ne kužim se baš u tu modernu tehnologiju na sledeće:

Imam PC AMD 64 ATHLON (tm) Processor 2800 + 1,81 Ghza, 1,00 Gb Ram i ne radi mi više monitor ,tipkovnica ni miš. Tipkovnica je bila spojena preko PS/2 kabla.
Moje pitanje glasi : mogu li na tu konfiguraciju spojiti 1. MONITOR PHILIPS 200V4LAB/00 SA ZVUČNICIMA, DIJAGONALA 20" REZOLUCIJA 1600x900 te

2. TIPKOVNICU (KOMPLET TIPKOVNICA I MIŠ) GENIUS KM 200,

GDE U OPISU PIŠE DA JE SUČELJE PS72/USB

Molim za Vaše cenjeno mišljenje.

zahvaljujem unapred
NENA
NENA
 

Re: NOVA TIPKOVNIACA I MIŠ ZA PC

Postod Video Majstor » 10.10.2013 0:45

mogu li na tu konfiguraciju spojiti 1. MONITOR PHILIPS 200V4LAB/00 SA ZVUČNICIMA, DIJAGONALA 20" REZOLUCIJA 1600x900 te
Taj monitor definitivno možete spojiti jer on poseduje konektore i VGA i DVI-D a jedan od ta dva definitivno morate imati na računaru.
Najverovatnije imate VGA izlaz na računaru i najverovatnije ćete dobiti VGA kabal uz monitor.

2. TIPKOVNICU (KOMPLET TIPKOVNICA I MIŠ) GENIUS KM 200,

GDE U OPISU PIŠE DA JE SUČELJE PS72/USB
Ovo "PS2/USB" znači da taj proizvod ima dve varijante. Ili ima PS2 ili ima USB kabal za priključivanje za kompjutr. Koji god da ima od ova dva skoro sigurno ga možete spojiti na vaš kompjuter. Ipak sigurnije je da birate USB jer je to više univerzalno. Dakle preporučujem da uzmete "GENIUS KM 200 sa USB kablom".

p.s.
S vremenom ću ovu temu premestiti u prikladniju rubriku. Za sada neka ostane ovde da vi lakše pronađete odgovor.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Vrati se na Svaštara

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju

cron