Psihološko istraživanje književnosti

off-topic - Sve što inače nema veze sa temom sajta

Moderatori: Video Majstor, Goja, djyova, prijateljv, Ilidan, kadetoni

Opis foruma
off-topic - Sve što inače nema veze sa temom sajta

Ovde možete pričati o bilo čemu što nema veze s videom.

Takodje, ako ne znate u koju temu da postavite pitanje, postavite ovde pa ćemo premestiti u odgovarajući forum.

Psihološko istraživanje književnosti

Postod Psicologo » 08.10.2013 17:14

Poštovani, sprovodimo obimno istraživanje sa horor književnosti kao centralnom temom. Simultano, vršimo i validaciju nekolicine instrumenta. Upitnička baterija je prilično velika, i za popunjvanje je neophodno barem 25 minuta, ali i zanimljiva jer možete saznati dosta stvari o sebi i sopstvenim preferencijama. Svakom ispitaniku ostavljamo mogućnost da dobije rezultate istraživanja i uvid u svoj ''mini-profil'' ličnost i preferenciju književnog sadržaja. Svi rođeni na teritoriji BiH/Srbija su dobrodošli da pristupe popunjvanju upitnika, i naravno, svi ostali koji razumiju srpski/bosanski/hrvatski jezik. Hvala unaprijed! U ovoj fazi istraživanja potrebni su nam isključivo MUŠKI ispitanici.



http://psysurveys.com/
Psicologo
Novi član
 
Postova:  2
Pridružio se:  08.10.2013 17:13

Re: Psihološko istraživanje književnosti

Postod Psicologo » 22.10.2013 13:32

970 ispitanika do sada. Još nekolicina muških ispitanika i završavamo posao. Muškarci-navalite! Hvala svima koji su do sada učestvovali!
Psicologo
Novi član
 
Postova:  2
Pridružio se:  08.10.2013 17:13

Re: Psihološko istraživanje književnosti

Postod Video Majstor » 26.10.2013 0:38

Dobrodošao! :drinks:

970 ispitanika do sada. Još nekolicina muških ispitanika i završavamo posao. Muškarci-navalite! Hvala svima koji su do sada učestvovali!
Ja sam baš mislio da kažem da mi se čini da ljudi neće rado učestvovati jer je test jako dugotrajan i ozbiljan.

Kojim sve metodama ste "reklamirali" test?
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Vrati se na Svaštara

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

cron