Novosadka Čajanka

Radovi, Predstavljanja, Portfolio, Komentarisanje...

Moderatori: Video Majstor, djyova

Opis foruma
Na hiljadu ljudi ima najmanje jedan koji se zanima za Filmmaking. To znači da samo u Srbiji ima najmanje deset hiljada filmmakera ili onih koji žele da to postanu. Na žalost, do sada je bilo tako da se medjusobno jedva i poznaju. Saradnje veoma malo. Pokazivanja svojih radova javnosti, još manje.
Verovatno najveći problem je bio to što skoro uvek čitav filmmaking proces obavlja samo jedna osoba. Pošto niko nije savršen i talentovan za sve i radovi su patili od nedostataka u nekim aspektima.
Jedan od ciljeva ovog foruma je da to promenimo nabolje. Da bude pogodno mesto okupljanja domaćih filmmakera.

Za filmmakere i sve koji žele da vide njihove radove smo osmislili ovaj forum "Filmmakeri - predstavljanje i radovi" gde možete prikazati javnosti vaše radove, predstaviti se, prikazati svoje sposobnosti i saznati za druge filmmakere. Nadamo se da će, pored upoznavanja, vremenom doći do saradnji, okupljanja ekipa, timova, sve većeg broja radova i sve većeg kvaliteta.

Svim filmmakerima želimo mnogo uspeha!

Novosadka Čajanka

Postod Luka Lovre » 28.01.2011 2:31

Luka Lovre
Član foruma
 
Postova:  17
Pridružio se:  25.01.2011 1:44
Lokacija:  Niš

Re: Novosadka Čajanka

Postod Video Majstor » 28.01.2011 4:12

Svaka čast!!! :good:
I hvala što što si ga već prvi dan ovde posatvio!

Film ima tu atmosferu koja je skroz po mom ukusu. Ja imam utisak da bih mogao satima da gledam u takve filmove bez obzira na detalje radnje.

Radnja je takođe odlična za kratki film. Pogađam da te je u scenariju delom inspirisao film Payback (1999). Mislim na one scene sa obrtima.
Takođe pretpostavljam da te za režiju inspirišu filmovi Serđa Leonea i Akira kurosave.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Novosadka Čajanka

Postod Goja » 28.01.2011 10:29

Iskren da budem nisam ljubitelj ovakvih filmova,ali ovaj tvoj film mi se dopao ,ima atmosgeru dobru muziku lepe kadrove malo lošija gluma pojedinih aktera i rasveta je mogla možda da bude bolja ali za amaterski film više nego dobro.Za rane u glavi koristi plastelin dosta dobar efekat prave .
Samo napred dobar si :)
Goja
Član foruma
 
Postova:  145
Pridružio se:  01.10.2010 13:23

Vrati se na Filmmakeri - predstavljanje i radovi

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju

cron