Divna budućnost, ljubavi moja - Trejler

Radovi, Predstavljanja, Portfolio, Komentarisanje...

Moderatori: Video Majstor, djyova

Opis foruma
Na hiljadu ljudi ima najmanje jedan koji se zanima za Filmmaking. To znači da samo u Srbiji ima najmanje deset hiljada filmmakera ili onih koji žele da to postanu. Na žalost, do sada je bilo tako da se medjusobno jedva i poznaju. Saradnje veoma malo. Pokazivanja svojih radova javnosti, još manje.
Verovatno najveći problem je bio to što skoro uvek čitav filmmaking proces obavlja samo jedna osoba. Pošto niko nije savršen i talentovan za sve i radovi su patili od nedostataka u nekim aspektima.
Jedan od ciljeva ovog foruma je da to promenimo nabolje. Da bude pogodno mesto okupljanja domaćih filmmakera.

Za filmmakere i sve koji žele da vide njihove radove smo osmislili ovaj forum "Filmmakeri - predstavljanje i radovi" gde možete prikazati javnosti vaše radove, predstaviti se, prikazati svoje sposobnosti i saznati za druge filmmakere. Nadamo se da će, pored upoznavanja, vremenom doći do saradnji, okupljanja ekipa, timova, sve većeg broja radova i sve većeg kvaliteta.

Svim filmmakerima želimo mnogo uspeha!

Divna budućnost, ljubavi moja - Trejler

Postod Mre » 14.10.2014 9:56

Pozdrav eve mog novog filma, tj trejlera ako kacite uopspte trejlere ovde
Pozdrav


Mre
Član foruma
 
Postova:  16
Pridružio se:  03.09.2013 11:59

Re: Divna budućnost, ljubavi moja - Trejler

Postod Video Majstor » 18.10.2014 17:09

Pozdrav,
Atmosfera je sjajna! Kadrovi odlični. Osvetljenje je odlično!

Pretpostavljam da je to taj film za koji si tražio rasvetu: viewtopic.php?f=5&t=4186&start=10
Koliko vidim uspeo si sa rasvetom :)

Što se trejlera tiče, takođe je odličan. Inače trejleri ovog tipa obično budu kraći i pojavljuju se na početku promotivne kampanje za neki film. ...pa onda polako sve duži i detaljniji trejleri.


Da li je ovaj film već gotov ili je ovo najavni trejler?

Mre je napisao:ako kacite uopspte trejlere ovde
Naravno. :) Slobodan si da predstvaljaš svoj rad u obliku koji ti želiš. Trejleri su inače najnormalnija pojava kad su filmovi u pitanju.
A takođe i sam trejler je tvoj rad i delo koje se samo po sebi može pominjati i komentarisati.

Takođe ste slobodni da iskoristite ovaj forum i za neku vrstu promocije vaših filmova, stvaranje "hype-a" (stvaranje nestrpljivog iščekivanja nečega što će tek da se pojavi) za najavljeni film itd.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Divna budućnost, ljubavi moja - Trejler

Postod Mre » 31.10.2014 17:36

Hehe fala fala,
da da za njega sam se cimao oko rasvete, uzeo sam bio kineski led panel i 2 obicne rucne lampe.. inace skroz sam zadovoljan sa kineskom rasvetom :)

Aha mogao je biti kraci trejler, al nema veze :)
Gotov je filmic, doduse peglam jos montazu malo al to je to..
Mre
Član foruma
 
Postova:  16
Pridružio se:  03.09.2013 11:59

Re: Divna budućnost, ljubavi moja - Trejler

Postod felino » 01.11.2014 0:15

Ne mogu sada da čujem ton ali što se slike tiče, mislim da je to u redu, deluje školski (u pozitivnom smislu).
Korisnikov avatar
felino
Član foruma
 
Postova:  172
Pridružio se:  07.11.2011 15:22

Re: Divna budućnost, ljubavi moja - Trejler

Postod rakicko » 09.11.2014 16:11

Moj ti je savet da napravis kraci trejler, mozda sa malo drugacijom muzikom i brze da smenjujes kadrove, bum, bum, traf, traf..znas vec kako to ide. :)
Inace, deluje kul tema, da bacim pogled kada bude gotov film.
Korisnikov avatar
rakicko
Član foruma
 
Postova:  16
Pridružio se:  05.08.2012 23:05

Vrati se na Filmmakeri - predstavljanje i radovi

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju

cron