Sudar !

Radovi, Predstavljanja, Portfolio, Komentarisanje...

Moderatori: Video Majstor, djyova

Opis foruma
Na hiljadu ljudi ima najmanje jedan koji se zanima za Filmmaking. To znači da samo u Srbiji ima najmanje deset hiljada filmmakera ili onih koji žele da to postanu. Na žalost, do sada je bilo tako da se medjusobno jedva i poznaju. Saradnje veoma malo. Pokazivanja svojih radova javnosti, još manje.
Verovatno najveći problem je bio to što skoro uvek čitav filmmaking proces obavlja samo jedna osoba. Pošto niko nije savršen i talentovan za sve i radovi su patili od nedostataka u nekim aspektima.
Jedan od ciljeva ovog foruma je da to promenimo nabolje. Da bude pogodno mesto okupljanja domaćih filmmakera.

Za filmmakere i sve koji žele da vide njihove radove smo osmislili ovaj forum "Filmmakeri - predstavljanje i radovi" gde možete prikazati javnosti vaše radove, predstaviti se, prikazati svoje sposobnosti i saznati za druge filmmakere. Nadamo se da će, pored upoznavanja, vremenom doći do saradnji, okupljanja ekipa, timova, sve većeg broja radova i sve većeg kvaliteta.

Svim filmmakerima želimo mnogo uspeha!

Sudar !

Postod Luka Lovre » 25.01.2011 19:55

filmić je dobio letos treće mesto na takmičenju "Pogledaj me" u kategoriji moje mesto..... ideja filma je sudar istočne i zapadne kulture u Novom Sadu....




sve sam sam radio, pesma DJ Entity - Fallout (Original Mix)
Luka Lovre
Član foruma
 
Postova:  17
Pridružio se:  25.01.2011 1:44
Lokacija:  Niš

Re: Sudar !

Postod Video Majstor » 26.01.2011 7:34

Odličan!
Jedino nisam shvatio tu ideju sudara istoka i zapada koju si opisao. Ili nisi uspeo da je dočaraš.?! Možda bi i bez te "poruke" spot bio ok. Na primer da je tema nešto kao urbani život, beton, žurba, saobraćaj...
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Sudar !

Postod Goja » 26.01.2011 14:08

Meni se film svideo više kao spot odlično tehnički uradjeno ali zaista nisam razumeo poruku sudar istočne i zapadne kulture.
Goja
Član foruma
 
Postova:  145
Pridružio se:  01.10.2010 13:23

Re: Sudar !

Postod Luka Lovre » 26.01.2011 19:10

Slažem se da ideja nije najjasnije prikazana ali kad sam ga pravio više sam se trudio da mi bude dobro izmontiran film pa sam i zanemario prvobitnu ideju :P
Luka Lovre
Član foruma
 
Postova:  17
Pridružio se:  25.01.2011 1:44
Lokacija:  Niš

Vrati se na Filmmakeri - predstavljanje i radovi

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju

cron