Djerdap tura

Radovi, Predstavljanja, Portfolio, Komentarisanje...

Moderatori: Video Majstor, djyova

Opis foruma
Na hiljadu ljudi ima najmanje jedan koji se zanima za Filmmaking. To znači da samo u Srbiji ima najmanje deset hiljada filmmakera ili onih koji žele da to postanu. Na žalost, do sada je bilo tako da se medjusobno jedva i poznaju. Saradnje veoma malo. Pokazivanja svojih radova javnosti, još manje.
Verovatno najveći problem je bio to što skoro uvek čitav filmmaking proces obavlja samo jedna osoba. Pošto niko nije savršen i talentovan za sve i radovi su patili od nedostataka u nekim aspektima.
Jedan od ciljeva ovog foruma je da to promenimo nabolje. Da bude pogodno mesto okupljanja domaćih filmmakera.

Za filmmakere i sve koji žele da vide njihove radove smo osmislili ovaj forum "Filmmakeri - predstavljanje i radovi" gde možete prikazati javnosti vaše radove, predstaviti se, prikazati svoje sposobnosti i saznati za druge filmmakere. Nadamo se da će, pored upoznavanja, vremenom doći do saradnji, okupljanja ekipa, timova, sve većeg broja radova i sve većeg kvaliteta.

Svim filmmakerima želimo mnogo uspeha!

Djerdap tura

Postod maleni » 31.07.2012 3:50

Pozdrav svima, slucajno sam nabasao na forum i odusevio se kolicinom korisnih informacija, sve pohvale! Ne znam da l' ovo moje ima nekakve veze sa zadatom temom, al' cu biti toliko slobodan da postavim nesto, pa ako to nije to, slobodno sklanjajte :) . Ja se przim vec neko vreme, par godina, na tako neke putopisne filmice, skontao vremenom kad se vratim sa putovanja da govore vise od 1000 fotki. Imam nekoliko komada uradjenih, uglavnom sve isti fazon :), skroz amaterski, raspali lap top sa 500Mb rama, Canon S5 i Powerdirector neka ultrabajata verzija.
Ovo jedan sa proslogodisnje ture po Djerdapu, koji btw obozavam, ko nije dosad bio, pod hitno, blizu je priroda je vanserijska :) , toliko od mene za sada, kuckamo se jos :drinks:
maleni
Novi član
 
Postova:  1
Pridružio se:  31.07.2012 3:27

Re: Djerdap tura

Postod Video Majstor » 02.08.2012 3:29

Dobrodošao! :drinks:

Snimak je lep i zabavan. Verujem da vam je draga uspomena :)

skroz amaterski, raspali lap top sa 500Mb rama, Canon S5 i Powerdirector neka ultrabajata verzija.
Pa za uspomene sa putovanja ovaj video je odličan. Vibracije kamere su ono što daluje "amaterski" ali ne može na putovanjima da nosiš stedicam ili ko zna kakvu opremu, mora jednostavno tako jer putuješ radi uživanja a snimaš usput. A montaža muzika i sve ukupno mislim da je uspomena. Deluje baš optimistično, živahno i zabavno kakvo turističko putovanje i treba da bude. Znači, uspeo si da prneseš tu atmosferu tako da neko ko vas ne pozanje a odgleda snimak oseti deo te atmosfere... šta još tražiti od videa za uspomenu. :)

Canon S5
Fotoaparati prave dosta vibracija pri snimanju iz ruke. ...možda će te zanimati podatak da je Panasonic Hybrid I.O.S http://panasonic.net/avc/camcorder/features/hybrid_ois/
trenutno najimpresvniji sistem za smanjenje vibracija na snimcima. Ugrađen je u skuplje Panasonicove amaterske kamere. Možda ti pomogne ta informacija jednog dana...
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Vrati se na Filmmakeri - predstavljanje i radovi

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju

cron