Neke animacije

Radovi, Predstavljanja, Portfolio, Komentarisanje...

Moderatori: Video Majstor, djyova

Opis foruma
Na hiljadu ljudi ima najmanje jedan koji se zanima za Filmmaking. To znači da samo u Srbiji ima najmanje deset hiljada filmmakera ili onih koji žele da to postanu. Na žalost, do sada je bilo tako da se medjusobno jedva i poznaju. Saradnje veoma malo. Pokazivanja svojih radova javnosti, još manje.
Verovatno najveći problem je bio to što skoro uvek čitav filmmaking proces obavlja samo jedna osoba. Pošto niko nije savršen i talentovan za sve i radovi su patili od nedostataka u nekim aspektima.
Jedan od ciljeva ovog foruma je da to promenimo nabolje. Da bude pogodno mesto okupljanja domaćih filmmakera.

Za filmmakere i sve koji žele da vide njihove radove smo osmislili ovaj forum "Filmmakeri - predstavljanje i radovi" gde možete prikazati javnosti vaše radove, predstaviti se, prikazati svoje sposobnosti i saznati za druge filmmakere. Nadamo se da će, pored upoznavanja, vremenom doći do saradnji, okupljanja ekipa, timova, sve većeg broja radova i sve većeg kvaliteta.

Svim filmmakerima želimo mnogo uspeha!

Neke animacije

Postod vecnihejt » 08.02.2012 17:22

radio sam neke intro animacije u After Effectsu. sve su u 720p. check it out :good:




vecnihejt
Član foruma
 
Postova:  10
Pridružio se:  08.01.2012 17:15

Re: Neke animacije

Postod Video Majstor » 12.02.2012 10:09

Odlične su!

Meni se najviše dopada prva i četvrta jer su najrealističnije. U prvoj su slova urezana (što ne može delovati nerealno) a u četvrtoj deluje kao realno ispisana sprejom na zidu.

Za drugi bi verovatno bilo skladnije da je animacija dinamičnija i manje pravilna. Na priemr kao da je neki talas zapljusnuo pozadinu. Ili možda da animacija ide unazad?
Takođe mislim da bi bilo efektno da umets oda slova doleću od negde, da se stavraju rđanjem (korozijom...).

Kod treće bi verovatno bilo bolje da je to polje sa crno-žutim linijama u sredini samo žuto ili sam ocrno. Ovako je pozadina jednostavno preupadljiva.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Neke animacije

Postod felino » 12.02.2012 17:51

Na ovoj poslednjoj ti zid i tlo deluju kao dve nepovezane stvari. Ne krecu se zajedno. Pri rotaciji, kao da tlo klizi ispod zida i da između zida i tla postoji razmak.
Korisnikov avatar
felino
Član foruma
 
Postova:  172
Pridružio se:  07.11.2011 15:22

Re: Neke animacije

Postod vecnihejt » 13.02.2012 19:23



hvala na komentima. evo bolje verzije, sad su pod i zid u istoj osi :cool:
vecnihejt
Član foruma
 
Postova:  10
Pridružio se:  08.01.2012 17:15

Re: Neke animacije

Postod vecnihejt » 22.02.2012 22:37

Probao sam da uradim intro kao za stare sci-fi filmove iz osamdesetih. Nostalgija :dance2:

vecnihejt
Član foruma
 
Postova:  10
Pridružio se:  08.01.2012 17:15

Re: Neke animacije

Postod vecnihejt » 06.03.2012 16:08

vecnihejt
Član foruma
 
Postova:  10
Pridružio se:  08.01.2012 17:15

Vrati se na Filmmakeri - predstavljanje i radovi

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

cron