Budjav Lebac / spot /

Radovi, Predstavljanja, Portfolio, Komentarisanje...

Moderatori: Video Majstor, djyova

Opis foruma
Na hiljadu ljudi ima najmanje jedan koji se zanima za Filmmaking. To znači da samo u Srbiji ima najmanje deset hiljada filmmakera ili onih koji žele da to postanu. Na žalost, do sada je bilo tako da se medjusobno jedva i poznaju. Saradnje veoma malo. Pokazivanja svojih radova javnosti, još manje.
Verovatno najveći problem je bio to što skoro uvek čitav filmmaking proces obavlja samo jedna osoba. Pošto niko nije savršen i talentovan za sve i radovi su patili od nedostataka u nekim aspektima.
Jedan od ciljeva ovog foruma je da to promenimo nabolje. Da bude pogodno mesto okupljanja domaćih filmmakera.

Za filmmakere i sve koji žele da vide njihove radove smo osmislili ovaj forum "Filmmakeri - predstavljanje i radovi" gde možete prikazati javnosti vaše radove, predstaviti se, prikazati svoje sposobnosti i saznati za druge filmmakere. Nadamo se da će, pored upoznavanja, vremenom doći do saradnji, okupljanja ekipa, timova, sve većeg broja radova i sve većeg kvaliteta.

Svim filmmakerima želimo mnogo uspeha!

Budjav Lebac / spot /

Postod nidza kokanidza » 02.10.2011 15:26

http://www.youtube.com/watch?v=y4QDonq-hFg

evo pogledajte moj prvi animirani spot...
nidza kokanidza
Novi član
 
Postova:  1
Pridružio se:  09.07.2011 15:05

Re: Budjav Lebac / spot /

Postod Video Majstor » 04.10.2011 8:01

Dobrodošao! :drinks:

Moj prvi utisak (a to je najvažnije) je da je spot savršen za ovu pesmu! Sve ukupno deluje simpatično i originalno i skladno. Postigao si i verovatno maksimalnu prepoznatljivost (izbor boja, stil animacija, originalna ideja) što je marketingški za 10/10 jer medju mnogim novim (i mnogim starim) izvodjačima nije nimalo lako imati neki spot ili pesmu koju će ljudi bolje primetiti i bolje pamtiti od stotina drugih.
Sama pesma ima nečeg simatičnog i ima efekat jingle-a (zarazan refren koji se ljudima može lako urezati u pamćenje) tako da je zajedno sa spotom sasvim moguće da bude uspešna.
...Sve ukupno, moje mišljenje je da možeš biti potpuno zadovoljan! :good:

Inače, da li si ti i izvođač ili si unajmljen da napraviš spot?
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Budjav Lebac / spot /

Postod laertt » 10.10.2011 17:41

svidja mi se :) pretpostavljam da si uslikao par slika pa onda photoshop i after? farba je super!
laertt
 

Vrati se na Filmmakeri - predstavljanje i radovi

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron