Kukuruz - moj kratki film

Radovi, Predstavljanja, Portfolio, Komentarisanje...

Moderatori: Video Majstor, djyova

Opis foruma
Na hiljadu ljudi ima najmanje jedan koji se zanima za Filmmaking. To znači da samo u Srbiji ima najmanje deset hiljada filmmakera ili onih koji žele da to postanu. Na žalost, do sada je bilo tako da se medjusobno jedva i poznaju. Saradnje veoma malo. Pokazivanja svojih radova javnosti, još manje.
Verovatno najveći problem je bio to što skoro uvek čitav filmmaking proces obavlja samo jedna osoba. Pošto niko nije savršen i talentovan za sve i radovi su patili od nedostataka u nekim aspektima.
Jedan od ciljeva ovog foruma je da to promenimo nabolje. Da bude pogodno mesto okupljanja domaćih filmmakera.

Za filmmakere i sve koji žele da vide njihove radove smo osmislili ovaj forum "Filmmakeri - predstavljanje i radovi" gde možete prikazati javnosti vaše radove, predstaviti se, prikazati svoje sposobnosti i saznati za druge filmmakere. Nadamo se da će, pored upoznavanja, vremenom doći do saradnji, okupljanja ekipa, timova, sve većeg broja radova i sve većeg kvaliteta.

Svim filmmakerima želimo mnogo uspeha!

Kukuruz - moj kratki film

Postod primarioops » 03.08.2011 5:38

ovo je moj 3.po redu kratki film. Traje 3 minuta pa vas nece smoriti. Nakon ovoga kacim jos mojih radova

primarioops
Član foruma
 
Postova:  12
Pridružio se:  03.08.2011 5:20

Re: Kukuruz - moj kratki film

Postod Video Majstor » 03.08.2011 16:51

Dobrodošao! :drinks:


Simpatičan filmić. Kukuruz me asocira na horore (Deca kukuruznog polja, Signs, serija Karneval..) pa sam ocekivao horor pre nego komediju. Malo horor muzike mislim da bi porpilicno izmenilo film... ne znam da li bi bio bolji ali vredi eksperimentisati.

Malo sam ti prepravio post samo da se pojavi video, kao sto pise u ovom uputstvu: viewtopic.php?f=7&t=15
ni jednu rec nisam izmenio, samo taj YouTube kod. Nadam se da se ne ljutis.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Kukuruz - moj kratki film

Postod primarioops » 03.08.2011 23:29

ma jok.....nisam ni hteo da bude horor vec zajebancija :)
primarioops
Član foruma
 
Postova:  12
Pridružio se:  03.08.2011 5:20

Re: Kukuruz - moj kratki film

Postod sassaboss » 24.09.2011 7:45

Dobra fora :-)
Mene interesuje kamera kojom ste snimali, posto gledam nesto da kupim pa
je svaki savet dobrodosao.
Korisnikov avatar
sassaboss
Član foruma
 
Postova:  32
Pridružio se:  05.09.2010 21:02

Re: Kukuruz - moj kratki film

Postod dex » 24.09.2011 17:25

Ovo je bukvalno fenomenalna ideja.FENOMENALNO.
dex
 

Vrati se na Filmmakeri - predstavljanje i radovi

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju

cron