Saradnje...

Pisanje scenarija, ideje, pomoć, potražnja, objavite vaš scenario...

Moderator: Video Majstor

Opis foruma
Pisanje scenarija, ideje, pomoć, potražnja, objavite vaš scenario...

---
Nedostatak scenarija i scenarista je trenutno jedan od glavnih problema filmmakera amatera. Najčešće čak i osobe koje su veoma talenovane za tehnički deo filmmaking procesa ne mogu da snime dovoljno zanimljiiv film jer nemaju scenario. Bez dovoljno dobrog scenarija radovi se uglavnom svode na probe i demonstracije tehničkih sposobnosti ili to moraju biti muzički spotovi.

U cilju da to rešimo izdvojili smo ovaj forum za diskusije u vezi scenarija. Pokušaćemo privući što više scenarista i pisaca i raditi na rešavanju ovog problema.

Pozivamo scenariste i one koji bi želeli postati scenaristi, da se pridruže ovim diskusijama i oslobode svoju kreativnu stranu.

Re: Saradnje...

Postod Video Majstor » 25.10.2010 10:00

S tim.... sto...... gledaj da vreme bude zimsko !

opet komplikacija :dash2:

Salim se :D
Radnja High Noon-a nema veze sa godisnjim dobom tako da moze bilo kada da se snima. Zapocecu onda malo kasnije temu za taj scenario pa cemo da predlazemo i tako to...
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Saradnje...

Postod bytefx » 31.10.2010 11:07

Pa... jesmo poceli ? :)
bytefx
Član foruma
 
Postova:  28
Pridružio se:  09.09.2010 22:26

Re: Saradnje...

Postod Video Majstor » 31.10.2010 11:19

Pa nisi još javio jeli ti odgovara ta "High Noon" rimejk ideja...

Ok. Onda danas ću započeti, pa bez obzira da li ćeš koristiti baš taj ili ne. Nekome će se svideti sigrno.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Saradnje...

Postod Major » 17.04.2011 12:39

Pozdrav!

Nov sam na sajtu,pitam se da li uopste i funkcionise jos uvek posto vidim da nije bilo odgovora odavno. Interesuje jeste li nesto uradili sa tim filmom. Ja pokusavam isto nesto snimati pa bih voleo da vidim dali ste jos uvek aktivni. pozz


Najpre izvinjenje. tek sad vidim ovu poruku pa nije bila prikazana do sada. Moja greska. Zatrpani smo spam porukama pa u mnostvu njih ponekad ne primetimo onu kioju treba. :sorry:

Interesuje jeste li nesto uradili sa tim filmom. Ja pokusavam isto nesto snimati pa bih voleo da vidim dali ste jos uvek aktivni.


- Scenario za rimejk High Noon-a nisam zavrsio ali mogu natsviti kada god neko bude zainteresovan.
viewtopic.php?f=6&t=113

- Za taj film je bio zainteresovan nas član ByteFX ali smo prešli da pišemo scenario za jedan drugi film viewtopic.php?f=6&t=275
i taj scenario je skoro završen. Samo bytefx je sada strašno zauzet poslom pa je snimanje tog drugog filma na čekanju.

Ja pokusavam isto nesto snimati pa bih voleo da vidim dali ste jos uvek aktivni.
jesmo. Za sada sam samo ja aktivan za pisanje scenarija ali i to je dovoljn oza sada. A s vremenom će nadam se doći još koji scenarista. U svakom slučaju slobodno se javite u koju želite temu pa da dovršimo scenario ili da prilagodimo vašim potrebama... ili da zpočenomo neki novi. :good:
Major
 

Re: Saradnje...

Postod Igorbb2222 » 22.07.2014 10:10

Kad mozes da snimis pola sata, mozes i 90-ak minuta
Pola sata akcije pred sam kraj filma je vise nego dovoljno.
Samo sto je to vec vidjeno.
Igorbb2222
 
Prethodni

Vrati se na Scenario

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju

cron