[Uputstvo] - Kako postaviti YouTube video u poruku

Pisanje scenarija, ideje, pomoć, potražnja, objavite vaš scenario...

Moderator: Video Majstor

Opis foruma
Pisanje scenarija, ideje, pomoć, potražnja, objavite vaš scenario...

---
Nedostatak scenarija i scenarista je trenutno jedan od glavnih problema filmmakera amatera. Najčešće čak i osobe koje su veoma talenovane za tehnički deo filmmaking procesa ne mogu da snime dovoljno zanimljiiv film jer nemaju scenario. Bez dovoljno dobrog scenarija radovi se uglavnom svode na probe i demonstracije tehničkih sposobnosti ili to moraju biti muzički spotovi.

U cilju da to rešimo izdvojili smo ovaj forum za diskusije u vezi scenarija. Pokušaćemo privući što više scenarista i pisaca i raditi na rešavanju ovog problema.

Pozivamo scenariste i one koji bi želeli postati scenaristi, da se pridruže ovim diskusijama i oslobode svoju kreativnu stranu.

Re: [Uputstvo] - Kako postaviti YouTube video u poruku

Postod Video Majstor » 27.11.2011 13:33

drdex je napisao:Pokušavam da okačim film na Youtube (jer bih želeo da ga postavim na vaš sajt) koji traje oko 17 min i ima oko 7oo Mb, ali dobijam obaveštenje de ne mogu postaviti film koji traje duže od 10 min i 100 Mb.Kada gledam mnoge filmove na Youtube, pa i ove ovde prikazane, oni su duži od 10 minuta.Ne znam o čemu se radi...molim za pomoć

Kada okačite jedan (ili nekoliko) videa i ne prekršite njihova pravila, onda vam stigne poruka da ste nagrađeni sa mogućnošću uploada videa bez ograničenja u trajanju. :winner: A ako ste sada tek otvorili YouTube kanal onda još uvek imate ograničenja.
Uploadujete nekoliko malih i kratkih videa koji su bezveze pa sačekajte dok vam ne pošalju oabvest da su skinuli ograničenje. Onda te video snimke možete obrisati pa nastaviti koristiti YouTube kanal bez ograničenja.
A ako ste prekršili neka od njihovih pravila onda vam neće skinuti ograničenje do daljnjeg!

Alternativa vam je da okačite na vimeo.com koji je takodje veoma popularan. Ja mislim da tamo nema ograničenja čak ni u početku. A onda kada se vaš video pojavi na Vimeo sajtu, možete ga postaviti na naš forum prema ovom uputstvu: viewtopic.php?f=14&t=1191
funkcioniše isto a još je jednostavnije nego YouTube.


Treća mogućnost je da za sada isečete video na delove pa da ih u delovima uploadujete na YouTube ali to je danas zastarelo rešenje.
Ja sam mislio da moze do 15 min. A za megabajte prvi put cujem.
Pa dok ima ograničenja, ograničeni ste i u trajanju i u megabajtima.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: [Uputstvo] - Kako postaviti YouTube video u poruku

Postod Torence » 08.09.2017 8:37

Nakon čitanja cijelog posta, stekao sam kako riješiti taj problem na jednostavan način. Puno ti hvala.
Torence
Novi član
 
Postova:  1
Pridružio se:  08.09.2017 8:16
Prethodni

Vrati se na Scenario

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju

cron