King Of The Sandbox

Diskusije o filmmakingu: Snimanje, Montaža, Preprodukcija, Produkcija, Postprodukcija, Efekti, Muzika, Zvučni efekti, Gluma, Animacija, Rasveta itd. Takmičenja i festivali...

Moderatori: Video Majstor, Goja

Opis foruma
- Diskusije o filmmakingu: Snimanje, Montaža, Preprodukcija, Produkcija, Postprodukcija, Efekti, Muzika, Zvučni efekti, Gluma, Animacija, Rasveta, Scenografija, Kostimografija itd.
- Festivali i takmičenja
Molimo vas da, ako saznate za neko filmmaking takmičenje ili festival, pokrenete temu o tome, u ovoj rubrici.

---
- Za prikaze vaših gotovih radova ili prezentaciju vaših sposobnosti koristite forum "Filmmakeri - predstavljanje i radovi"
- U vezi scenarija koristite forum "Scenario"

King Of The Sandbox

Postod rapiddigital » 04.06.2012 10:55

E ovako,ucestvujem u takmicenju "King Of The Sanbox".Kreator je poznati youtuber MysteryGuitarMan,i nagrada je 500$ i saradnja sa njim.Imam veliku zelju da pobedim u tom takmicenju,jer bih voleo da uradim video sa njim.Jedan mi je od omiljenih youtubera,tako da ako imate vremena,zamolio bih vas da glasate za mene: http://kingofweb.com/users/nikola-djordjic
mozete dati 10 glasova dnevno,do 15. juna.Registracija je prosta,samo idite na register i povezite vas facebook profil. Hvala! :D
http://kingofweb.com/users/nikola-djordjic
rapiddigital
Član foruma
 
Postova:  11
Pridružio se:  17.04.2012 14:52

Re: King Of The Sandbox

Postod Video Majstor » 06.06.2012 2:52

Impresivna veština ovog momka iz spota! :winner: :shok:
Ako je on iz tvog grada, to je idealna prilika za neke akciona snimke ili akcioni kratki film.

Pozvao sam sada na našoj facebook stranici da pomognu u glasnju za tebe.

Međutim, sva takmičenja koja ovise o internet glasovima su veoma neizvesna.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: King Of The Sandbox

Postod rapiddigital » 06.06.2012 21:49

Video Majstor je napisao:Impresivna veština ovog momka iz spota! :winner: :shok:
Ako je on iz tvog grada, to je idealna prilika za neke akciona snimke ili akcioni kratki film.


Jeste iz mog grada,dobar mi je drug :D Snimamo kratak film za leto (20-30 min) posto sam odlucio da ne snimam seriju.To je prevelika stvar za mene,ima puno posla itd...

Pozvao sam sada na našoj facebook stranici da pomognu u glasnju za tebe.

Međutim, sva takmičenja koja ovise o internet glasovima su veoma neizvesna.


Zahvaljujem :)
rapiddigital
Član foruma
 
Postova:  11
Pridružio se:  17.04.2012 14:52

Re: King Of The Sandbox

Postod Video Majstor » 09.06.2012 0:34

posto sam odlucio da ne snimam seriju.To je prevelika stvar za mene,ima puno posla itd...
Očekivao sam to jer jeste zahtevno za početak. Ali bez obnzira da si snimao pomogao bih koliko mogu.

Kad budeš se odlučio da snimaš nešto sledeće, računaj na podršku.

...pretpostavljam da bi dobro došao neki scenario da ima veze sa ovim parkour fazonima.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: King Of The Sandbox

Postod Video Majstor » 10.06.2012 2:39

Ja sam se registrovao ali da budem iskren, ne shavatm kako to funkcioniše i za šta se glasa. ja klikćem na "Vote" a glasovi se samo uvećavaju pa ne shvatam logiku ?!

Ako možeš malo da objasniš koji je tu princip glasanja i kako tačno može da ti se pomogne na tom sajtu ?

Na ovoj strani http://kingofweb.com/leaderboards/king-of-the-sandbox
te nema ??
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Vrati se na Filmmaking - generalno

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju

cron