Najbolji sajtovi za kačenje slika (IMAGE HOSTING)

pravila, pomoć, podrška, pitanja, predlozi, ideje, kritike...

Moderator: Video Majstor

Opis foruma
- Pravila i uputstva
- Pomoć i podrška za korišćenje foruma
- Vaša pitanja o sajtu i forumu
- Predlozi, ideje, kritike... za www.VideoMajstor.com sajt i forum

Re: Najbolji sajtovi za kačenje slika (IMAGE HOSTING)

Postod ShoX » 13.08.2011 23:37

Zelim da vam predstavim moj image hosting :)

http://serbian-serveri.info/
ShoX
Član foruma
 
Postova:  100
Pridružio se:  12.08.2011 13:21

Re: Najbolji sajtovi za kačenje slika (IMAGE HOSTING)

Postod Video Majstor » 22.08.2011 21:35

ShoX je napisao:Zelim da vam predstavim moj image hosting :)

http://serbian-serveri.info/

Lepo sto se tim bavis. Posto znam koje su potrebe ovog foruma i nasih korisnika, ovom prilikom cu ti dati neke predloge koji su bitna za takav hosting:

- Na pocetnoj stranici kratko objasnjenje cemu to sluzi i kako se koristi. Predlazem da bude napisan i jedna primer bas za koriscenje na forumima jer je to i njavazniji razlog za upotrebu image hostinga.
- URL do slika treba biti kratak i jednostavn.
- Trajnost je najbitnija od svega. Ljudi moraju imati poverenja da slike nece tek tako nestati za nekoliko meseci. Trajnost URL-ova takodje. Ako je moguce da se dozivotno ne menjaju URL-ovi. Zbog toga je dodatno vazno da URl bude jednostavan jer kasnije i ako menjas tehnologiju mozes konvertovati URL-ove ako su jednostavni. Kod tebe je koliko vidim vec odlican URL. Sad se samo pobrini da ostanu takvi zauvek.

- Mozes na tom sajtu hostovati i favicon slicice i da odmah na pocetnoj strani nudis URL-ove do najsimpaticnijih favicona... Cisto kao malo zacina da dodatno zainteresujes ljude za tvoj servis.

- za kasnije mozes dodati recimo aplikaciju da nakon uploada ponudi mogucnost obrade ili resajzovanja slike.

- vazna stvar kod sajta su naravno i prihodi. Trebas dobro prouciti kako drugi image hosting sajtovi dolaze do prihoda i da to primenis a da opet to ne zakomplikuje tvoju uskugu.
Trenutno se kod image hostinga mora birati izmedju pozdanih komplikovanih ili jednostavnih a nepouzdanih. Probaj da tvoj hosting bude i pouzdan i jednostavan.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Najbolji sajtovi za kačenje slika (IMAGE HOSTING)

Postod ShoX » 23.08.2011 16:30

Ovaj domen mi je registrovan od januara 2011...Traje do januara 2012,nameravam da ga produzim,ipak nije mi to nista skupo....nijedna slicica mi se do sada nije izgubila,niti se menjao URL...
Ne bih ubacivao galeriju i takve stvari,zato sto je ova skripta jednostavna i brza,tako da bi to samo usporilo citav proces...i jos posto ona radi bez baze,tako da ne moze nista da pukne...
ShoX
Član foruma
 
Postova:  100
Pridružio se:  12.08.2011 13:21

Re: Najbolji sajtovi za kačenje slika (IMAGE HOSTING)

Postod ninet » 27.10.2011 10:34

Imas i http://fotkica.com/
Nase gore list
ninet
Novi član
 
Postova:  1
Pridružio se:  27.10.2011 10:33
Prethodni

Vrati se na O sajtu i forumu

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju