Kako se zove film u kojem _______________?

Liste sličnih filmova (i serija) i Top liste

Moderatori: Video Majstor, kadetoni

Opis foruma
Ovde ćemo stavljati i dopunjavati liste filmova koji su po nekom kriterijumu slični. I druge liste filmova koje su zanimljive.
- Jadan film može se nalziti na više lista. Tj. gde god se uklapa.
- Možete smišljati i pokretati nove liste i učestvovati u dopunjavanju postojećih.
- Bilo bi dobro da uz naziv filma i malo opišete o čemu se radi. Trejler i dodatni linkovi su takođe poželjni...
- Pored filmova, naravno, možete pominjati i TV serije.

p.s.
posebno ćemo objasniti otkud ideja i materijal za ovu temu :)

Re: Kako se zove film u kojem _______________?

Postod kadetoni » 12.01.2015 0:38

21)
Drago mi je, jer znam kakav je osećaj kad pronađeš željeni film. :yahoo: Taj osećaj sam doživeo baš ovde, za film kojeg sam našao posle 30-tak godina. :)
Film što tražiš bi trebao da bude ovaj (nije avionska nesreća nego brodolom)
izvoli i uživaj!
The Blue Lagoon (1980)
http://www.imdb.com/title/tt0080453/

kadetoni
Član foruma
 
Postova:  41
Pridružio se:  04.02.2014 0:06

Re: Kako se zove film u kojem _______________?

Postod Gost » 12.01.2015 1:04

jeste to je taj :dance2: :yes: hvala ;) ako setim jos nekog pisem :bye2:
Gost
 

Re: Kako se zove film u kojem _______________?

Postod kadetoni » 12.01.2015 1:47

:good:
Prelistaj malo po forumu pa možeš i da napišeš ponešto :) ovaj film je naveden u temi "Tropska ostrva, filmovi sa radnjom na tropskim ostrvima" ako imaš neke omiljene stavi ih u teme na "Liste filmova" pa da i mi uživamo :)
Preporuka ili podsetnik uvek dobro dođu ;)
kadetoni
Član foruma
 
Postova:  41
Pridružio se:  04.02.2014 0:06

Re: Kako se zove film u kojem _______________?

Postod gosca021 » 12.01.2015 19:36

cim budem imala vremena ;)
gosca021
 

Re: Kako se zove film u kojem _______glumi edi marfi_______?

Postod pera petrovic » 12.01.2015 22:10

22)
glumac je edi marfi nekako dobija pojacana cula,sluha,mirisa... jedna crnkinja je isla u wc pa je on cuo kad je vrsila veliku nuzdu,kad je zavrsila prisla mu je da se rukuju a on je onako zgrozenu facu napravio i nije joj pruzio ruku nego mislim da ju je zagrlio. zanima me kako se zove taj film. unapred hvala!
Poslednji put menjao Video Majstor dana 26.03.2015 4:31, izmenjena samo jedanput
Rezlog: Dodao broj filma radi lakšeg snalaženja u temi.
pera petrovic
 

Re: Kako se zove film u kojem _______________?

Postod gosca021 » 16.01.2015 13:26

22)
film je Trula Cula(senseless 1998)
Pero izvoli i uzivaj ! ;)
Poslednji put menjao Video Majstor dana 26.03.2015 4:35, izmenjena samo jedanput
Rezlog: Dodao broj filma na na koji se ovo rešenje odnosi.
gosca021
 

Re: Kako se zove film u kojem _______________?

Postod Acim » 09.02.2015 21:29

film 23)
Gledao sam film pre jedno 17.god. kao klinac. Ne znam ni ime glumaca niti imena filma? Secam se samo nekih detalja iz filma, da se radilo o borbama do smrti u kavezu koji je imao bodlje i da su ti borci nosili maske, slicno kao Kickboxer.
Poslednji put menjao Video Majstor dana 26.03.2015 4:40, izmenjena 2 puta
Rezlog: Dodao broj filma radi lakšeg snalaženja u temi.
Acim
 

Re: Kako se zove film u kojem _______________?

Postod Brane » 06.03.2015 22:50

film 24)
Pozd Eee ovako se odvaja film dali je dali je turski ili tako nesto ali je engleski govore...znaci o Filmu Kao svadba se sprema i kad treba da se venca mladozenja pobegne on vise voli muskarece a ima jos dva brata a onaj najmladji stalno nosi jaknu i kapunjacu na glavi da ga nevide takodje i pop da ga nebi sunetili a drugi brat starije je umetnik i pravi vestacke pice ima jedna scena kad dpdju roditelji da prose tog starijeg brata pa ponesu i slike od njihovih cerki a neko i povede ih pa kad je taj video jenu a ona em corava em ima i brkove...hvala vada cetemi pomoci..
Poslednji put menjao Video Majstor dana 26.03.2015 4:39, izmenjena samo jedanput
Rezlog: Dodao broj filma radi lakšeg snalaženja u temi.
Brane
 

Re: Kako se zove film u kojem _______________?

Postod Video Majstor » 26.03.2015 5:00

Acim je napisao:film 23)
Gledao sam film pre jedno 17.god. kao klinac. Ne znam ni ime glumaca niti imena filma? Secam se samo nekih detalja iz filma, da se radilo o borbama do smrti u kavezu koji je imao bodlje i da su ti borci nosili maske, slicno kao Kickboxer.

Nisam siguran da li je taj, ali film "Pobesneli Max 3" tj. Mad Max Beyond Thunderdome (1985) ima jednu scenu sa borbama "dvojica ulaze jedan izlazi" koja je slična tome što si opisao:
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Kako se zove film u kojem _______________?

Postod Video Majstor » 26.03.2015 5:06

film 25)
Pretpostavljam da je kaubojac u pitanju. Sećam se samo jedne scene u kojoj jedan mali dečak stane (recimo na korak udaljenosti) ispred jednog visokog i krupnog kauboja. I taj mali dečak gleda u vis (kao da gleda na vrh nekog tornja) u njega a kauboj, koji je jedno 3-4 puta višlji gleda prema dole u njega. :)
Ne sećam se ni žanra ni radnje ali se dobro sećam te scena koja mi je jako simpatična. :)
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20
PrethodniSledeća

Vrati se na Liste filmova

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

cron