Da Li Cu Dobiti Odgovor

Programi, Alati, Formati, Podešavanja, Konvertovanje, Enkodiranje, Mux, Demux, Remux, DVD authoring, Blu-ray Disc authoring, Rad sa subtitlovima, Zvukom (audiom)...

Moderatori: Video Majstor, djyova, prijateljv, Ilidan

Opis foruma
- Programi, Alati, Plejeri...
- Kodeci, Filtri, Podešavanja, Analiza...
- DVD authoring, Blu-ray Disc authoring...
- Rad sa subtitlovima, Ustimavanje subtitlova, Prevodjenje...
- Video kompresija, Formati, Konvertovanje, Enkodiranje, Mux, Demux, Remux...
- Obrada zvuka (audio), Muzički programi...
...itd.

Da Li Cu Dobiti Odgovor

Postod prijateljv » 28.02.2011 9:02

Smatram ovaj forum za strucan sto se tice video obrade kao i njegovih strucnih clanova.Ali jedno pitanje se vrti a konkretnog odgovora nema.Korisniku pre mene si okacio GSpot sto nema blage veze sa njegovim problemom a ja samdao kratak citat da takvi problemi vise ne postoje ili ih korisnici resavaju preko Gugla za par minuta.Smatram ovaj forum za ozbiljan (i bez ikakve ljutnje)ocekujem odgovor-i mi pocetnici nesto znamo
Sta hocu da kazem-pocetniku treba objasniti problem u par recenica a ne ga zamajavati sa pola strane.Opet kazem bez ikakve ljutlje i srdacan pozdrav
prijateljv
Član foruma
 
Postova:  192
Pridružio se:  25.01.2011 18:56

Re: Da Li Cu Dobiti Odgovor

Postod Video Majstor » 28.02.2011 11:25

Da.
Sinoć nisam ni bio na internetu pa ako misliš na čekanje na ovaj odgovor to je zbog toga.

Korisniku pre mene si okacio GSpot sto nema blage veze sa njegovim problemom a ja samdao kratak citat da takvi problemi vise ne postoje ili ih korisnici resavaju preko Gugla za par minuta.

Probleme takve vrste se mogu rešavati sa GSpot-om i ja sam ih rešavao na taj način dosta puta. Da li je baš u tom konkretnom slučaju to rešenje ili je nešto drugo za sada se ne zna ali mora se probati. Ne postoji tačan i unapred poznat odgovor na sva pitanja. Nekada samo postoji određena logika kojem se nekom problemu može pristupiti pa se isprobava u tom pravcu dok se problem ne reši.

Ti ili neko ko zna neko drugo rešenje ima pravao da ga napiše. Nemam ništa protiv. Ne mora to da se naglašava niti posebno da se komentariše. Ja i želim da korisnici što više učestvuju i slobodno pišu. čak i ako nešto ne znaš sigurno ali misliš da je tačno, napiši slobodno, možeš i dodati da nisi 1000% siguran kao što i ja često poodsetim pored svojih rečenica.

Da Li Cu Dobiti Odgovor
Ne znam da li sam shvatio na koje pitanje zelite da odgovorim. Ako vam na neko pitanje nisam odgovorio to je zato što ne znam. Ako saznam odgovirću vam bilo kada.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Vrati se na Video softver i Video kompresija

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju

cron