The KMPlayer

Programi, Alati, Formati, Podešavanja, Konvertovanje, Enkodiranje, Mux, Demux, Remux, DVD authoring, Blu-ray Disc authoring, Rad sa subtitlovima, Zvukom (audiom)...

Moderatori: Video Majstor, djyova, prijateljv, Ilidan

Opis foruma
- Programi, Alati, Plejeri...
- Kodeci, Filtri, Podešavanja, Analiza...
- DVD authoring, Blu-ray Disc authoring...
- Rad sa subtitlovima, Ustimavanje subtitlova, Prevodjenje...
- Video kompresija, Formati, Konvertovanje, Enkodiranje, Mux, Demux, Remux...
- Obrada zvuka (audio), Muzički programi...
...itd.

The KMPlayer

Postod djyova » 12.10.2010 15:55

The KMPlayer (The Korean Media Player), je jedan od najkompletnijih plejera za reprodukovanje multimedijalnih materijala na PC računarima.

Toplo ga preporučujem svima, jer je prepun opcija u kojima se možda na početku nećete snaći, ali kad se jednom naviknete, nećete razmišljati ni o kom drugom media player-u.

Takođe, ovaj player je jedan od najbržih pri reprodukovanju HD video materijala, a sa pravim podešavanjima, brži je čak i od MPC-a (Media Player Classic-a), dok je u pogledu dodatnih mogućnosti daleko ispred njega.

Takodje je dobar i za nedovršene download-e, jer će vam dopustiti da odgledate deo koji ste skinuli, dok će vas korektno upozoriti na preostali buffer, a ukoliko se buffer spusti na ispod 3 sekunde, sam će pauzirati materijal, kako bi se sprečilo njegovo oštećene pre nego što bude kompletno skinut. Ova opcija je dobra za gledanje/slušanje materijala dok traje njihovo skidanje.

Opcija ima mnogo, a opisivanje svake oduzelo bi mnogo vremena i prostora, tako da je najbolje da sami provalite za šta koja služi. U svakom slučaju možete pitati i ovde, a neko će se već naći ko će vam odgovoriti.

Evo izašla je nova verzija:

The KMPlayer 3.0.0.1438

http://filehippo.com/download_kmplayer/

Slika
Korisnikov avatar
djyova
Član foruma
 
Postova:  90
Pridružio se:  01.10.2010 17:46

Re: The KMPlayer

Postod Video Majstor » 12.10.2010 16:26

A i ova nasa anketa viewtopic.php?f=14&t=34
pokazuje da izgleda KMPlayer najvise ljudi koristi.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: The KMPlayer

Postod Daci » 20.11.2010 1:24

Upravo sam uradio upgrade starog KMP-a u ovu najnoviju verziju. I sta reci. Do sada sam ga obozavao a od sad cu poceti da se zaklinjem u njega :yahoo: . Imao sam jedan problem, naime na TV-u je korektno isla slika sa kompa ali nije bilo titlova koji su isli na kompu :dash2: . Onda sam taj problem resio novim verzijama WMP-a i MPC-a, ali moj omiljeni KMP nije hteo da mi prenese titlove na TV. Ovaj novi sada hoce, jeeeeeee :yahoo: . U to ime :drinks: .
Daci
Član foruma
 
Postova:  13
Pridružio se:  19.11.2010 21:32

Vrati se na Video softver i Video kompresija

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju

cron