video seckanje

Programi, Alati, Formati, Podešavanja, Konvertovanje, Enkodiranje, Mux, Demux, Remux, DVD authoring, Blu-ray Disc authoring, Rad sa subtitlovima, Zvukom (audiom)...

Moderatori: Video Majstor, djyova, prijateljv, Ilidan

Opis foruma
- Programi, Alati, Plejeri...
- Kodeci, Filtri, Podešavanja, Analiza...
- DVD authoring, Blu-ray Disc authoring...
- Rad sa subtitlovima, Ustimavanje subtitlova, Prevodjenje...
- Video kompresija, Formati, Konvertovanje, Enkodiranje, Mux, Demux, Remux...
- Obrada zvuka (audio), Muzički programi...
...itd.

video seckanje

Postod xhudo » 27.04.2015 14:14

Kao prvo pozdrav za sve u ovom forumu,posto imam 10-tak dvd-a koje bih trebao seckati a i konvertovati neke video cd koji su snimleni na vob file ili formatu da li se moze nac neki program naravno besplatan koji moze to odradit, ja sam probao vise tih prg ali su svi nekako ograniceni na 2min 7min 1minitd pa za full verziju traze registraciju, hvala na mogucem odgovoru.
xhudo
Novi član
 
Postova:  1
Pridružio se:  17.04.2015 13:13

Re: video seckanje

Postod prijateljv » 02.05.2015 5:17

Ako hoces da seces TS,VOB (mpeg-2) bez rekompresije imas temu za to ovde : http://forum.videomajstor.com/viewtopic.php?f=14&t=207
Pogledaj (napisi) sta ti odgovara pa cemo vec "pronaci" takav program koji nema ogranicenja.

Ako zelis da seces te video fajlove i da ih posle ponovo konvertujes onda (u principu) moze bilo koji converter - editor koji ima (trim-cut) funkciju.Napisi (okaci MediaInfo) izvornog filma i koji zelis izlazni format,pozz...
prijateljv
Član foruma
 
Postova:  192
Pridružio se:  25.01.2011 18:56

Re: video seckanje

Postod Video Majstor » 03.05.2015 1:11

Dobrodošao! :drinks:

Sečenje VOB i MPG fajlova je dosta problemaitično i retko koji program to radi. Ti koji mogu nisu besplatni.

Najverovatnije ćeš morati da obaviš konverziju u neki drugi format i onda da sečeš ili montiraš.

Ali pre toga, verujem da će ti poslužiti ovaj program da pretočiš ceo DVD u jedan VOB faj koji je zatim lakše iseći:
http://www.videomajstor.com/vodic-dvd-decrypter
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Vrati se na Video softver i Video kompresija

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju

cron