Problem sa Adobe AE CS6 (Chrash in progress)?!

Programi, Alati, Formati, Podešavanja, Konvertovanje, Enkodiranje, Mux, Demux, Remux, DVD authoring, Blu-ray Disc authoring, Rad sa subtitlovima, Zvukom (audiom)...

Moderatori: Video Majstor, djyova, prijateljv, Ilidan

Opis foruma
- Programi, Alati, Plejeri...
- Kodeci, Filtri, Podešavanja, Analiza...
- DVD authoring, Blu-ray Disc authoring...
- Rad sa subtitlovima, Ustimavanje subtitlova, Prevodjenje...
- Video kompresija, Formati, Konvertovanje, Enkodiranje, Mux, Demux, Remux...
- Obrada zvuka (audio), Muzički programi...
...itd.

Problem sa Adobe AE CS6 (Chrash in progress)?!

Postod Westo » 12.12.2013 0:05

Pozdrav svima! :)
E ovako ja sam instalirao Adobe After Effects CS6 i kad ga pokrenem izbaci neki problem i ugasi program :( Ovako: http://www.youtube.com/watch?v=1Jh79n4XTuU
Da li ima neko neku ideju kako to da resim? Pokusao sam da ga reinstaliram ali opet isto...
unapred hvala! :)
Westo
Novi član
 
Postova:  2
Pridružio se:  11.12.2013 23:56

Re: Problem sa Adobe AE CS6 (Chrash in progress)?!

Postod Video Majstor » 12.12.2013 1:20

Dobrodošao! :drinks:

Ako sam dobro shvatio ti si tek instalirao program, znači do sada nije uopšte ni uspeo da proradi?
U tom slučaju pre svega postoji mogućnost da nisi dobro instalirao ili da nešto nisi dobro uradio tokom postupka instalacija (ili postupka crackovanja ako je u pitanju piratska kopija).

Ukoliko si siguran da si sve dobro uradio tokom instalacije, onda je svakako logično da potražiš neku drugu verziju tog programa i probaš opet.

- probaj noviju verziju

- postoji i mogućnost grešaka u fajlovima. Obriši sadašnju kopiju potpuno (i instalaciju i instaler i foldere) i ponovo je skini sa interneta.

Da li ima neko neku ideju kako to da resim? Pokusao sam da ga reinstaliram ali opet isto...
Kada ga deinstaliraš, pregledaj da li je njegov folder možda ostao. Komplet sadržaj foldera obriši pre ponovne instalacije. Možda je u njemu zaostao neki fajl sa oštećenjem.

...
Jedno od nabrojanih rešenja bi moralo da uspe osim ako nemaš drugih problema na kompjuteru generalno.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Problem sa Adobe AE CS6 (Chrash in progress)?!

Postod Westo » 13.12.2013 1:18

Hvala na odgovoru :drinks:
Pa deinstalirao sam ga i obrisao sve njegove zaostale foldere, i kad sam opet instalirao nije htelo :(
Sada sam skinuo stariju verziju CS4 i nju sam instalirao i sa njom radi bez problema :)
Westo
Novi član
 
Postova:  2
Pridružio se:  11.12.2013 23:56

Vrati se na Video softver i Video kompresija

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju

cron