hd rezolucija na dvd za obican dvd player molim savjet

Programi, Alati, Formati, Podešavanja, Konvertovanje, Enkodiranje, Mux, Demux, Remux, DVD authoring, Blu-ray Disc authoring, Rad sa subtitlovima, Zvukom (audiom)...

Moderatori: Video Majstor, djyova, prijateljv, Ilidan

Opis foruma
- Programi, Alati, Plejeri...
- Kodeci, Filtri, Podešavanja, Analiza...
- DVD authoring, Blu-ray Disc authoring...
- Rad sa subtitlovima, Ustimavanje subtitlova, Prevodjenje...
- Video kompresija, Formati, Konvertovanje, Enkodiranje, Mux, Demux, Remux...
- Obrada zvuka (audio), Muzički programi...
...itd.

hd rezolucija na dvd za obican dvd player molim savjet

Postod tanja » 11.10.2013 11:23

ovako, napravila sam krasan slideshow u photodex proshow-u i naravno kada odem na opciju za snimanje projekta na dvd, on kao finalni proizvod ispada vrlo lose... rezolucija je losa za widescreen jako losa. slike su krasne ovako na kompu ali kad gledam na tv-u uzas. imam obican dvd player, znaci nista od blu-raya... zanima me kako i na koji nacin i u kojem formatu da snimim dvd vjencanje u najboljoj mogucoj rezoluciji za klasicni dvd player. nije mi jasno da nema nacina osim blu-raya, a prije su ljudi montirali svakojakve efekte na vhs-u, kako su to izveli? mora biti nesto da ispadne kvalitetnije a da moze ocitavati obicni dvd player. da li je program koji koristim los ili sta radim kako ne valja? molim vas za pomoc i savjet, samo mi nemojte govoriti da kupujem blu-ray jer ne mogu kupiti i sebi i starcima i puncu i punici...hvala unaprijed. moze i odgovori i savjeti na mail.
mail:[email protected]
pozz
tanja
 

Re: hd rezolucija na dvd za obican dvd player molim savjet

Postod deks007 » 12.10.2013 0:39

DVD = standard 720 x 576 , i to je to . Radio sam u njemu ali sam DVD zavrsavao u Arhitektu . U ProShou samo uradim fotografije a u Vegasu muzicku podlogu . Pozdrav !
deks007
Član foruma
 
Postova:  23
Pridružio se:  09.10.2010 20:07

Vrati se na Video softver i Video kompresija

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju

cron