Zvučni efekti za klipove

Programi, Alati, Formati, Podešavanja, Konvertovanje, Enkodiranje, Mux, Demux, Remux, DVD authoring, Blu-ray Disc authoring, Rad sa subtitlovima, Zvukom (audiom)...

Moderatori: Video Majstor, djyova, prijateljv, Ilidan

Opis foruma
- Programi, Alati, Plejeri...
- Kodeci, Filtri, Podešavanja, Analiza...
- DVD authoring, Blu-ray Disc authoring...
- Rad sa subtitlovima, Ustimavanje subtitlova, Prevodjenje...
- Video kompresija, Formati, Konvertovanje, Enkodiranje, Mux, Demux, Remux...
- Obrada zvuka (audio), Muzički programi...
...itd.

Zvučni efekti za klipove

Postod ShoX » 06.03.2012 0:28

Svi znamo koliko su nam bitni zvučni efekti prilikom pravljenja nekih intro-a, demo-a...
Ovde pišite ako znate neke dobre "fore" za zvučne efekte, msm na to kako ih pronaći, gde....

Pre svega meni trebaju , zato sam i otvorio ovo
ShoX
Član foruma
 
Postova:  100
Pridružio se:  12.08.2011 13:21

Re: Zvučni efekti za klipove

Postod felino » 06.03.2012 14:13

Odeš na ''one'' sajtove pa nađeš...sound FX...sound FXs...cinema(tic) sound FXs...

I pusti ti te fore sa ''forama''. Nijedno znanje/veština se ne sastoji od ''fora''. Treba da znaš nešto, teorijski i praktično a ''fore'' mu tu dođu onako usput, može se i bez njih.

Zamisli sad, ja ne znam da igram košarku, glup sam za to a ti znaš. Pa dođem ja jedan dan kod tebe i kažem: ''Igram sutra sa nekim likovima iz kraja basket a ja baš i ne znam mnogo, ne bih da mi se smeju pa je l' bi mogao ti meni da pokažeš neke fore da se ne blamiram tamo?'' E, vidiš, isto ti je i sa svim ostalim. Naučiti karate za sedam dana ima samo u glupim američkim filmovima.
Korisnikov avatar
felino
Član foruma
 
Postova:  172
Pridružio se:  07.11.2011 15:22

Re: Zvučni efekti za klipove

Postod ShoX » 06.03.2012 21:56

Ok, pogledao sam po netu malo i još ranije sam video da je video copilot super, samo što nisam znao da ga nađem tada
ShoX
Član foruma
 
Postova:  100
Pridružio se:  12.08.2011 13:21

Re: Zvučni efekti za klipove

Postod Video Majstor » 07.03.2012 0:21

Proveri svakako Jewelbeat. Ja sam već nekoliko puta bio koristio njihovu muziku i efekte. Oni su jedni od retkih koji nude značajnu količinu besplatno. A i plaćene stvari su im veoma povoljne.
http://www.videomajstor.com/blog-jewelbeat

S vremena na vreme naleti na nekom od komercijalnih sajtova ponuda da se skine besplatno određena količina tih stvari. Kada naletim, objavim to u rubrici filmmaking. Npr. ovo je bilo viewtopic.php?f=5&t=2454

msm na to kako ih pronaći, gde....
Još od početka sma planirao da bude jedan forum samo za takve stvari tj. resurse koji mogu da se upotrebe u filmovima... Još uvek razmišljam o tome. Problem je što te stvari uglavnom nisu besplattne pa onda nemam mngoo toga da preporučim.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: Zvučni efekti za klipove

Postod ShoX » 07.03.2012 0:28

Ja sam preko torrenta video copilot skinuo
ShoX
Član foruma
 
Postova:  100
Pridružio se:  12.08.2011 13:21

Re: Zvučni efekti za klipove

Postod prijateljv » 07.03.2012 9:57

Ja ne koristim ovakve efekte,nije lose pomenuti, cisto informativno...
Od free-(besplatnih)-mozes da pogledas ovde: http://music-for-video.com/
Zanimljivo je sto svaki zeljeni efekat mozes da "preslusas" direktno na sajtu,pre preuzimanja.Za preuzimanje je potrebna besplatna registracija na pomenuti sajt,pozz
prijateljv
Član foruma
 
Postova:  192
Pridružio se:  25.01.2011 18:56

Vrati se na Video softver i Video kompresija

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju

cron