Posećenost sajta

Televizija: Digitalna, Zemaljska, Kablovska, IPTV, Satelitska, Web televizija... HDTV, 3D TV... Pokretanje sopstvenog TV kanala, Tehnologije, Studio...

Moderator: Video Majstor

Opis foruma
Televizija (za gledaoce i za TV profesionalce)
- Zemaljska, Kablovska, IPTV, Satelitska, Web televizija...
- HDTV, 3D TV, SDTV...
- Digitalna: DVB-T2, DVB-T, DVB-C, DVB-C2, DVB-S, DVB-S2...
- Ponuda TV kanala i usluga
- Pokretanje sopstvenog TV kanala, Tehnologije, Studio, Problematika, Pravna pitanja...
- Kupovina dozvola za emitovanje filmova i videa koji su zaštićeni autorskim pravima...

Radio
- radio streaming
- internet radio stanice

Internet
- video za web starnice
- video streaming,
- internet usluge, VOD ...
- hosting i serveri za video streaming...
- internet provajderi

Mediji, marketing, medijska tržišta, istraživanja, gledaoci...

Posećenost sajta

Postod Goja » 03.03.2011 11:42

Napravio sam sajt http://busolazasrbiju.webs.com/
želim da vidim posećenost sajta .U samom control panelu (za vlasnika sajta) postoji statistika koja ide do 31 dan unazad pošto je sajt free ali i ta statistika mi nije do kraja jasna dali broji samo nove ip adrese ili sve koji posete sajt .Drugo dali mogu sam da postavim neki counter i de da ga postavim al da bude ne vidljiv.Ja sam postavio jedan counter na nevidljivoj strani ali on broji samo kad se udje na tu stranu i broji svaki klik,tako da ako ja udjem 3 puta bice na counteru 3.
moželi mala pomoć oko ovoga.
Goja
Član foruma
 
Postova:  145
Pridružio se:  01.10.2010 13:23

Re: Posećenost sajta

Postod Video Majstor » 03.03.2011 12:02

ta statistika mi nije do kraja jasna dali broji samo nove ip adrese ili sve koji posete sajt
najverovatnije broji sve klikove tj. svaki put kada se neka stranica sa tvog sajta otvara u necijem browseru.

Drugo dali mogu sam da postavim neki counter i de da ga postavim al da bude ne vidljiv.

Najbolje je Google Analytics. Besplana usluga.
Registrujes se kod njih i dobijess odredjeno parce koda koje onda ubacis u header starnica za koje zelis da se broji posecenost.

A kada se ulogujes na Google Analytics onda mozes da pregledavas sve moguce statistike. Imas i sve posete tj. svaki klik. Imas samo nove klikove tj. svakog korisnika broji jednom na dan. Ima i prikaz lojalnih korisnika tj. onih koji su bili na sajtu (veroovatno u zadnjih mesec dana) pa su opet dosli. itd...
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Vrati se na Televizija, mediji, internet

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju

cron