HITNO POTREBNA POMOC

Video uređaji, oprema, kućni multimedia uređaji, uređenje kućnog bioskopa, media centar, umrežavanje...

Moderator: Video Majstor

Opis foruma
- video uređaji, televizori, kamere, fotoaparati...
- kablovi, adapteri, oprema...
- kompjuterske komponente za video...
- profesionalni uređaji i oprema...
- kućni multimedija uređaji, plejeri, zvučnici...
- multimadija gadžeti (zanimljive male naprave)...
- mobilni telefoni i prenosni uređaji sa multimedijalnim mogućnostima...
- media centar, uređenje kućnog bioskopa...
- umrežavanje, povezivanje, kućna mreža...

Re: HITNO POTREBNA POMOC

Postod bozur » 28.05.2011 23:12

Nista prijatelju,hvala tebi na pomoci,tv je izgleda imao kvar,izneo sam ga malo pre na ulicu i zalepio mu cedulj GRATIS,neko ce ga pokupiti do jutra,a kupio sam SONY LCD od 102cm,bio je na nekoj akciji,jeftino,a novo je novo,ima garanciju 2god,tako da sam danas resio problem.Hvala ti prijatelju za muku i trud,od srca ti hvala. Veliki pozdrav
bozur
Član foruma
 
Postova:  10
Pridružio se:  26.05.2011 21:45

Re: HITNO POTREBNA POMOC

Postod Video Majstor » 29.05.2011 3:06

Nadam se da ćete imati vise sreće sa novim TV-om.

...Sad vidim da izgleda jedino vama nisam poseleo dobrodošlicu. Slučajno je, izvinjavam se.

Dobrodošli! :drinks:
(sa zakašnjenjem)

Budite slobodni da pitate šta god vas zanima u vezi videa i video uredjaja...
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20

Re: HITNO POTREBNA POMOC

Postod Gost » 29.05.2011 9:04

Hvala na dobrodoslici i bolje vas nasao,hvala na ljubaznosti,vasa stranica je stvarno za sve pohvale,stvarno ste najbolji,zelim vam puno uspeha u daljem radu,sve najbolje od srca.
Ako budem imao neko pitanje postavicu ga vrlo rado na vasem forumu,samo me molim vas uputite gde trebam postaviti da ne postavljam opet na pogresno mesto,posto sam stvarno nov na vasem forumu. :drinks:
Gost
 

Re: HITNO POTREBNA POMOC

Postod bozur » 29.05.2011 12:59

Hvala vam na dobrodoslici i bolje vas nasao.
Hvala vam na dosadasnjoj pomoci od srca,hvala na trudu i ulozenom vremenu,stvarno ste jedan od najboljih foruma i sto mi se jako jako svidja jako ste ljubazni,sve pohvale.
Zelim vam puno srece i uspeha u daljem radu.
A sto se pitanja tice,ako budem imao neko sa velikim zadovoljstvom cu ga postaviti na vasem forumu,jedino vas molim da me usmerite gde trebam postavljati pitanja ili otvoriti novu temu s obzirom da sam nov clan pa neznam,a nebih da lepim bez veze gde nije mesto?
bozur
Član foruma
 
Postova:  10
Pridružio se:  26.05.2011 21:45

Re: HITNO POTREBNA POMOC

Postod Video Majstor » 30.05.2011 3:03

Hvala!
jedino vas molim da me usmerite gde trebam postavljati pitanja ili otvoriti novu temu s obzirom da sam nov clan pa neznam,a nebih da lepim bez veze gde nije mesto?

Može u "svaštaru" sve što ne znate gde je najbolje A ja ću onda premestiti gde treba a prečica ostaje gde je tema bila tako da je možete naći na dva mesta. Evo baš ovom prilikom ću premestiti temu u rubriku o hardveru.
Korisnikov avatar
Video Majstor
Član foruma
 
Postova:  1804
Pridružio se:  24.08.2010 21:20
Prethodni

Vrati se na Video hardver i kućni media centar

Ko je online

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju

cron